Veľkosť balenia: 60 ml

ELURE Advanced Brightening Night Cream

Zosvetľujúci nočný krém

Vysoko regeneračný a hydratačný komplex s enzýmom Melanozym™ na reguláciu pigmentácie, pre svetlejší, jemnejší a rovnomernejší tón pleti. Vďaka svojmu účinnému zloženiu vám prináša efektívne riešenie na rýchle, ale zároveň bezpečné a k pleti šetrné odstránenie nežiaducich tmavých škvŕn na pokožke a zníženie nadmernej pigmentácie.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Nočný krém proti nadmernej pigmentácii

Zosvetlite svoju pleť a zbavte ju hyperpigmentácie a stareckých škvŕn, kým spíte. Pôsobením enzýmu Melanozym™ dochádza k rozbitiu nahromadených ložísk melanínu, a výsledkom je každé ráno rozžiarená, farebne zjednotená pleť s mladistvým vzhľadom.

Depigmentačný krém vhodný na

 • Všetky typy pokožky vrátane citlivej
 • Možno používať počas celého roka
 • Pri klinických štúdiách neboli zaznamenané žiadne nepriaznivé reakcie
 • Pozápalové hyperpigmentácie
 • Melazmu
 • Možno použiť aj na bielenie análneho otvoru
 • Celkové zlepšenie pokožky
skoje

Klinicky dokázané účinky

Vykonalo sa viac ako 13 klinických štúdií s viac ako 450 účastníkmi, ktorí používali rad elure™

 • elure™ preukazoval významné a viditeľné zlepšenie, rozjasnenie a rozžiarenie pleti už po 7, 14 a 28 dňoch. Tento účinok bol pozorovaný u 79%, 96% a 100% subjektov.
 • elure™ znižuje množstvo existujúceho melanínu priamo v koži (enzymatická inhibícia melanínu), bez toho, aby zasahoval do biosyntézy melanínu.
 • elure™ je účinná a vysoko bezpečná liečba na zápalovú hyperpigmentáciu.
 • elure™ a 4% hydrochinón (látka s výrazným zosvetľujúcim účinkom, silný inhibítor tvorby kožného pigmentu melanínu) preukázali ekvivalentné účinky pokiaľ ide o zlepšenie pigmentácie; vynikajúce estetické výsledky v podobe zlepšenia štruktúry pleti, vyhladenia pokožky, rozjasnenia, rozžiarenia a zlepšenia celkového vzhľadu pokožky.
 • elure™ na rozdiel od predtým v kozmetike často používaného hydrochinónu nepreukazuje žiadne vedľajšie účinky.

Ako pôsobí enzým Melanozym™

Melanozym™ pôsobí klinicky preukázaným, rýchlym, bezpečným spôsobom na rozklad melanínu. Unikátnou vlastnosťou tohto enzýmu je jeho schopnosť dezintegrovať molekulu melanínu potom, čo bola už úplne vytvorená a nachádza sa v hornej vrstve kože. Na rozdiel od iných zosvetľujúcich prípravkov, ktoré sú cielené proti syntéze melanínu, Melanozym™ nemusí prenikať hlboko do pokožky a zasahovať do tvorby melanínu. Jeho pôsobenie je teda voči pokožke šetrné a viditeľný efekt je urýchlený.

Účinná dvojkroková aplikácia

Balenie nočného krému je pre zvýšenie účinku dvojkomorové, keď na ľavej strane je dávkovač s enzýmom a na pravej je dávkovač s aktivátorom. Melanozym™ v oddelenej časti je v takzvanej pokojovej forme (inaktivovaný), to znamená vo svojej najstabilnejšej podobe pri pH 5 - 5,5. Vo chvíli aplikácie musí byť enzým aktivovaný, aby mohol začať pôsobiť na melanín. Z tohto dôvodu je potrebné pridať aktivačný krém, ktorý je obsiahnutý v druhej oddelenej časti balenia.

Ak sa skombinujú obe látky, enzým a aktivátor, pH sa zníži (4 - 4,5) a len keď je pH nižšie, Melanozym™ začne chemickú reakciu a aktiváciu minimálnej koncentrácie peroxidu vodíka. Peroxid vodíka nadviaže dva elektróny z aktivovaného Melanozymu™ a v tejto chvíli enzým začína svoju činnosť.

Je rad elure™ účinný aj na staršie pigmentové škvrny, ktoré sú na pokožke už niekoľko rokov?

Staršie pigmentové škvrny sú spôsobené hyperaktívnymi pigmentovými bunkami v priebehu rokov a zvyčajne sú kombináciou pôsobenia slnečného žiarenia a starnutia buniek / starnutia pokožky. Je teda ťažšie liečiť ich ako bežnú pigmentáciu kože. Napriek tomu aj u starších pigmentových škvŕn bolo preukázané zlepšenie, ale len po dlhodobej liečbe.

Aplikujte v dvoch krokoch

Pre správne a postupné pôsobenie po celú noc je elure™ zosvetľujúci nočný krém v nádobke rozdelený do dvoch oddelených častí, keď v jednej časti je enzýmový extrakt a v druhej časti aktivátor. Aplikujete postupne pomocou dvoch vákuových pumpičiek.

 • Krok 1: Stlačte raz dávkovač prípravku Melanozym ™ (fialový) a rovnomerne ho rozotrite po tvári, kým sa úplne nevstrebe.
 • Krok 2: Stlačte raz dávkovač aktivátora (biely) a rovnomerne ho rozotrite po tvári, kým sa úplne nevstrebe.
 • Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, používajte ráno rozjasňujúce mlieko elure™ a večer rozjasňujúci nočný krém elure™.
 • U mastných typov pleti sa odporúča používať Advanced brightening lotion ráno aj večer a nepoužívať Advanced brightening night cream, pretože tento krém má bohatú textúru vďaka ingrediencii bambuckého masla.
 • Obsah balenia je 60 ml