Doprava a poštovné

Pri nákupe tovaru nad 75 Eur je doprava kuriérskou spoločnosťou GLS úplne zdarma!

Spôsoby doručenia

Dbáme na pohodlie našich klientov a preto ponúkame viac variantov doručenia. Objednaný tovar Vám doručíme hneď niekoľkými spôsobmi:

  • Logo GLSKuriérska spoločnosť GLS
  • Logo Parcel ShopParcel Shop
  • Logo PoštaSlovenská Pošta
  • Logo osobníOsobný odber

Osobný odber

Osobné vyzdvihnutie je vždy zadarmo; okrem toho, nie ste časovo závislí na doručovateľovi. Pri osobnom odbere je nutné mať objednávku uhradenú vopred (online platba, bankový prevod). Po potvrdení objednávky e-mailom je váš tovar pripravený na našej pobočke:

Logo osobní
MedaPreX SK s.r.o.
Vápenka 15
841 07 Bratislava

Osobný odber je možný len po telefonickom dohovore na tel.: 0948 227 399
Otváracie hodiny: PO - PIA: 8:00 -16:30 hod.
Sviatky a víkendy zatvorené.

Kuriér GLS (3,90 € - ODPORÚČAME)

Po celom Slovensku môžete využiť našu ponuku doručenia kuriérom. Doručenie balíku prebieha väčšinou nasledujúci pracovný deň po vybavení objednávky. O čase doručenia budete vopred informovaný SMS správou. Následne Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať a doručí balíček priamo k vám domov. Pozor však! Cez víkend nie je služba poskytovaná. V pracovné dni je služba dostupná podľa prevádzkového poriadku kuriérskej spoločnosti.

Pri objednávke nad eur je dodanie kuriérskou spoločnosťou GLS zdarma.

Parcel Shop (3,20€)

Parcel Shop je odberné miesto, kde si môžete Vašu zásielku vyzdvihnúť. Po uložení Vašej zásielky v Parcel Shope budete informovaný SMS správou do kedy si môžete zásielku vyzdvihnúť. V SMS správe bude aj kód potrebný pre vyzdvihnutie Vašej zásielky.

Pri dodaní do Parcel Shopu je nutné mať objednávku uhradenú vopred online platbou alebo bankovým prevodom. Pri objednávke nad 75 eur je dodanie do Parcel Shopu zdarma.

Slovenská Pošta (5 €)

Pokiaľ si zvolíte doručenie vašej objednávky obchodným balíkom Slovenskej pošty, zásielku odosielame do 5-tich pracovných dní.
Pokiaľ Vás doručovateľ nezastihne na mieste určenia na prvý pokus, zanechá vám upozornenie v poštovej schránke a zásielka zostane uložená na Vašej doručovacej pošte.

Ak vás doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese, upozorní vás na uloženie zásielky na pošte výzva, ktorú nájdete v poštovej schránke; obsahuje aj kontaktné informácie (telefón) na poštu, kde máte zásielku uloženú. Môžete požiadať o opakované doručenie uloženej zásielky bežnou doručovacou pochôdzkou na určitý deň. Pokiaľ si zásielku nevyzdvihnete do 7 kalendárnych dní, bude automaticky zaslaná naspäť odosielateľovi.

Spôsoby platby

Platba online

Na našom e-shope môžete využiť pohodlie bezpečnej platby kartou na internete. Pri platbe cez platobnú bránu GP webpay oceníte rýchlosť, jednoduchosť a bezpečnosť transakcie.

Po zvolení online platby budete vyzvaný k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty a CVV2/CVC2 (posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty). Následne prebehne autorizácia platby. Tieto informácie zadávate priamo do systému spracovateľskej banky, čím sa zabráni zneužitiu karty a platba je úplne bezpečná.

Platba bankovým prevodom

Platbu bankovým prevodom prosím posielajte po vytvorení objednávky na náš účet

( CZ39 0800 0000 0000 0878 8402 , GIBA CZ PX )

Pri platbe bankovým prevodom môže byť termín doručenia ovplyvnený termínom uhradenia platby (tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet).

Je potrebné aby bola objednávka uhradená najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky inak bude objednávka stornovaná.

Platba pri prevzatí tovaru/dobierka (1,00 €)

Platba pri prevzatí/ dobierka je najjednoduchší spôsob ako za tovar zaplatiť. Pri preberaní tovaru zaplatíte kuriérovi (kartou alebo v hotovosti) alebo poštovému doručovateľovi (v hotovosti).