O ANNA BRANDEJS

ANNA BRANDEJS, to nie je iba Anna Brandejs, ale celý tím profesionálov okolo zakladateľky projektu, ktorý v sebe prepája vývoj jedinečných produktov, a zároveň dovoz a distribúciu toho najlepšieho z celosvetových trendov v oblasti estetickej medicíny, dermokozmetiky a zdravia.

Osobne som vyberala aktívne látky používané v produktoch ANNA BRANDEJS tak, aby ich účinky potvrdzovali klinické štúdie. Pretože dnes už predaj kozmetiky naozaj nie je predajom ilúzií.

Anna Brandejs

Dr. Anna Brandejs nevidela svoju budúcnosť vždy v oblasti estetickej medicíny. V Košiciach vyštudovala Univerzitu veterinárneho lekárstva so zameraním na biochémiu, ktorej sa chcela venovať aj v rámci postgraduálneho štúdia. Zložitý odbor jej síce prirástol k srdcu, zároveň však po získaní diplomu cítila potrebu postaviť sa na vlastné nohy. A z odvetvia veterinárneho lekárstva sa presunula do segmentu farmakológie na post produktovej manažérky. V tomto odbore sa potom pohybovala niekoľko rokov.

Prielom prišiel v roku 2002, keď zúročila svoje odborné znalosti z vysokoškolského štúdia a praxe a založila firmu Medaprex. A práve Medaprex oslavuje veľké jubileum - dvadsať rokov na trhu. Teraz už priamo pod menom jeho zakladateľky.

Vitajte u ANNY BRANDEJS!

V Medaprexe Anna Brandejs nikdy nepôsobila len ako zakladateľka a majiteľka, ale aktívne sa venovala rozvoju firmy – sledovala trendy z oblasti estetickej medicíny, navštevovala svetové veľtrhy, a z nich potom do Českej a Slovenskej republiky dovážala to najlepšie, čo objavila. Vďaka tomu Medaprex zásoboval kliniky estetickej medicíny a kozmetické štúdiá a salóny zdravotníckym materiálom, prémiovými prístrojmi a lekárskou kozmetikou.

V medziobdobí stihla vybudovať špičkovú kliniku plastickej chirurgie, stomatológie a dermatológie v Prahe, Brandeis Clinic. Tá si čoskoro získala výbornú povesť, a Anna Brandejs ju mohla s pokojným srdcom prenajať skvelému tímu a naplno sa venovať rozvoju svojej vlastnej značky ANNA BRANDEJS.

ANNA BRANDEJS bola spočiatku iba synonymom kvalitných doplnkov stravy, pôvodná idea sa však konečne naplnila – ANNA BRANDEJS, to je vysoko kvalitná kozmetika z tých najlepších ingrediencií na trhu, výživové doplnky, dekoratívna kozmetika a mnoho ďalšieho.

Anna Brandejs a jej dlhoročný tím sú podpísaní aj pod názvom celej spoločnosti. ANNA BRANDEJS tak zastrešuje vlastnú značku, je však i zárukou kvality širokého portfólia ďalších produktov a značiek, ktoré ako výhradný distribútor dováža do Českej a Slovenskej republiky.