Kreditný systém

Vytvoril sme pre vás kreditný systém, vďaka ktorému môžete ušetriť peniaze pri nákupe na našom e-shope Annabrandejs.sk.

Ako získať kredit?

Aby ste mohli získať nejaký ten kredit, musíte mať na našom e-shop zaregistrovaný užívateľský účet. Ak užívateľský účet ešte nemáte, zaregistrujte sa teraz. Ak už máte užívateľský účet, tak existuje niekoľko spôsobov, ako kredit získať.

1) Cashback

Za nákup vybraných produktov získate kredit, ktorý dostanete po uhradení/doručení objednávky. Hodnota kreditu, ktorý získate, je uvedená pri cene na stránke produktu.

2) Za recenziu produktu

Po zakúpení produktu vám po 14 dňoch zašleme email s prosbou o recenziu k zakúpenému tovaru. V emaile nájdete odkaz s výzvou na napísanie recenzie, ako napríklad v emailoch od Heureky. Pokiaľ napíšete nezávislé hodnotenie, pripíšeme vám do kreditu 2 €. A ak napíšete recenziu a ešte k nej pridáte vlastnú fotku, pripíšeme vám rovno celých 4 €.

Ak chcete kredity, nepíšte, prosím, recenzie bez výzvy emailom.
Pozor, dotazník zároveň posiela aj Heureka. Tam ale kredit nedostanete, pretože sa jedná o nezávislý formulár. 

 

Samozrejme budeme radi, ak nám dáte recenziu aj na Heureke. Kredit obdržíte iba, ak vyplníte dotazník v e-mailu priamo od nás, kde vás taktiež informujeme o tom, že vám bude pripísaný kredit.

3) Meniny

Zákazníci, ktorí za posledný rok na našom e-shope urobili aspoň jednu objednávku, od nás dostanú k sviatku darček 4 €.

4) Kamarát

Po prihlásení sa do svojho účtu nájdete v záložke "Kreditný systém" váš unikátny odkaz. Pokiaľ tento odkaz niekomu pošlete alebo niekde zverejníte a niekto cez neho príde na e-shop a nakúpi, tak ak u nás ešte nikdy nevykonal žiadnu objednávku, získate od nás kredit 4 €. Zároveň ak si dotyčný, ktorý príde cez váš unikátny odkaz, zaregistruje na našom e-shope zákaznícky účet, získa od nás tiež kredit 4 €.
Odkaz môžete zdieľať s neobmedzeným počtom priateľov, a tým získať neobmedzený počet kreditov

Ako uplatniť kredit v objednávke?

 

Ak máte na svojom účte nejaký kredit, môžete ho jednoducho uplatniť v 1. kroku objednávky. Nad celkovou cenou budete mať posúvač, pomocou ktorého si môžete zvoliť, o koľko € chcete zľaviť vašu objednávku.