Akcia: r-Retinoate - sada na omladenie očného okolia (posledné kusy)

Ak vám už nestačí očný krém proti vráskam na deň a na noc a chcete "turbo" omladenie očného okolia, sadu na omladenie očného okolia r-Retinoate si zamilujete. Počas štyroch týždňov viditeľne redukuje jemné linky a vrásky okolo očí.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Dokonalý Retinyl retinoate

Intenzívna štvortýždňové kúra proti vráskam okolo očí, ktorá je dostatočne ohľaduplná k jemnému očnému okoliu, to je r-Retinoate sada na omladenie očného okolia. Stojí na rovnakej aktívnej látke ako "ferrari" medzi produktmi na omladenie pleti, superkrém aktivujúci mladosť r-Retinoate, teda na špeciálne obalenej molekule Retinyl retinoate.

Prienik séra proti vráskam do pleti zaistia unikátne vankúšiky

Silu molekuly Retinyl retinoate si v očnom okolí užijete naplno vďaka séru v unikátnom silikónovom masážnom aplikátore, ktorý pri aplikácii stimuluje mikrocirkuláciu a lymfodrenáž. Sada navyše zaistí jeho prienik do hlbších vrstiev pleti, v ktorých stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu vďaka unikátnemu systému dvoch typov absorpčných vankúšikov. Tie po aplikácii séra priložíte na očné okolie a necháte pôsobiť aspoň dve hodiny, lepšie však je nechať serum pôsobiť po celú noc.

Používajte len raz týždenne

Sada na omladenie očného okolia r-Retinoate sa používa vždy raz týždenne večer, štyri páry vankúšikov spoločne s omladzujúcim sérom vystačia teda presne na mesačnú kúru. Tú môžete podľa ľubovôle opakovať.

Nálož kyseliny hyalurónovej pre vašu pleť

Prvá sada vankúšikov je rozpustná a stojí výhradne na čistej kyseline hyalurónovej. Na povrchu majú vankúšiky drobné ihličky. Týmito mikroihličkami zo 100% kyseliny hyalurónovej, ktoré sa rozpustia v pleti, sa v pleti utvoria drobné kanáliky. Tieto kanáliky potom umožňujú prestup aktívnych látok zo séra hlboko do stratum corneum. Mikrokanáliky navyše vypĺňajú kyselinou hyalurónovou priestory medzi kožnými bunkami, čím pleti dodávajú chýbajúci objem. Kontúry okolo očí sú pevnejšie a povrch pleti vyhladený a zjednotený.

Starostlivosť o očné okolie s aktívnymi látkami

Druhú sadu očných vankúšikov tvorí bio celulóza napustená aktívnymi látkami glycerínom, kokosovým extraktom a kyselinou hyalurónovou. Tieto vankúšiky hydratujú, osviežujú a obnovujú očné okolie a pôsobia ako "druhá koža", keď utvárajú ochrannú bariéru, ktorá v koži uzamyká aktívne látky zo séra a hydratáciu.

Prečo bio celulóza?

Vlákna z bio celulózy sú asi stokrát menšie ako vlákna bežnej rastlinnej celulózy. Vďaka tejto štruktúre v sebe vankúšiky Medik8 dokážu zadržať až 200x viac vody, než samy váži. Ich priložením na pleť v nej dokonale uzamknú vlhkosť a nasýtia ju aktívnymi látkami. Vlákna sú ale zároveň dostatočne tenké, aby bez problémov vyplnili drobné vrásky, a poskytli tú najlepšiu starostlivosť, ktorú pleť pre viditeľné omladenie potrebuje.

Omladenie očného okolia za štyri týždne

Dva typy vankúšikov fungujú v synergii a prinášajú dlhodobé aj okamžité výsledky! Unikátny systém sady na omladenie očného okolia r-Retinoate zlepšuje penetráciu aktívnych látok a dramaticky zlepšuje vzhľad jemných liniek a vrások už počas štyroch týždňov. Výsledkom je jemnejšia a pevnejšia pleť bez vrások. Navyše odstraňuje viditeľné známky únavy a zlepšuje vzhľad opuchov v očnom okolí.

Sada na omladenie očného okolia r-Retinoate obsahuje

  • Dva páry vankúšikov na jedno použitie z kyseliny hyalurónovej
  • Dva páry vankúšika na jedno použitie z bio celulózy
  • Omladzujúce očné sérum proti vráskam v objeme 2 ml, ktoré vystačí na osem aplikácií

Omladzujúce očné serum

Retinyl retinoate:
Patentovaná aktívna látka, ktorá je účinnejšia, ale zároveň menej dráždivá ako bežný retinol. A to aj voči citlivej pleti. Stimuluje syntézu kolagénu, obnovu kožných buniek, a vďaka tomu viditeľne redukuje jemné linky a vrásky a zlepšuje textúru pleti.

Kyselina hyalurónová:
Kyselina hyalurónová sa v omladzujúcom očnom sére vyskytuje v rôznej molekulárnej hmotnosti. Zachováva v pleti dostatočnú hladinu hydratácie, a tým pádom podporuje elasticitu a mladistvý vzhľad. Jedna molekula kyseliny hyalurónovej v sebe dokáže zadržať obrovské množstvo vody, až tisícnásobok svojej váhy.

Rozpustné vankúšiky

Čistá kyselina hyaluronová:
Drobné ihličky na povrchu vankúšikov, tvorené kyselinou hyalurónovou, sa rozpúšťajú v pleti, čím vypĺňajú medzibunkové priestory medzi kožnými bunkami, a tým dodávajú pleti chýbajúci objem. Pleť je pevnejšia a povrchovo zjednotená.

Vankúšiky pre hydratáciu pleti

Glycerín:
Účinný zvlhčovač pleti a jeden z prirodzených zvlhčujúcich faktorov v koži. Zlepšuje fungovanie prirodzenej ochrannej kožnej bariéry a znižuje transepidermálnu stratu vody.

Kyselina hyalurónová:
Napomáha zachovať hydratáciu pleti, rovnako ako aj elasticitu, jej molekula dokáže zadržať až tisíckrát väčší objem vody, než sama váži.

Kokosový extrakt:
Humektant, ktorý napomáha čerpaniu vody do hlbších vrstiev pleti, a vďaka tomu hĺbkovo hydratuje pleť. Pôsobí antibakteriálne a obsahuje antioxidanty neutralizujúce voľné radikály.

Zvýrazní výsledky estetických procedúr

Prvý a tretí týždeň

  • Po vyčistení pleti naneste aplikátorom malé množstvo omladzujúceho očného séra na oblasť očného okolia. Stačiť by vám malo 12 kliknutí aplikačného pera na jedno oko. Vyhnite sa očiam. Od vnútorného kútika zľahka vklepte sérum kruhovými pohybmi do očného okolia, čím zlepšíte vzhľad opuchov.
  • Vyberte rozpustné vankúšiky z ochranného obalu, zlúpnite ochranný film a dajte si pozor, aby ste sa nedotkli mikroihličiek. Uistite sa, že ihličky trčia smerom dole, priložte vankúšik do oblasti pod očami, kde ste už aplikovali očné sérum. Jemne pritlačte, aby vankúšik priľnul k pleti a aby ste sa zbavili prípadných vzduchových bublín. Nechajte pôsobiť aspoň dve hodiny, najlepšie však po celú noc. Pozor, aby ste s vankúšikom už nehýbali alebo ho neshrnuli, akonáhle ku koži priľne.
  • Ráno vankúšiky z pleti odstráňte. Najprv ich umyte teplou vodou a následne zlúpnite z povrchu kože. Po čistení pleti aplikujte malé množstvo omladzujúceho očného séra (12 kliknutí aplikačného pera na oko) do oblasti očného okolia a pokračujte vo vašej bežnej dennej starostlivosti, teda aplikácii očného krému so širokospektrálnou slnečnou ochranou.
  • Pri prvom použití je treba s aplikátorom niekoľkokrát kliknúť, aby ním sérum prešlo.

Druhý a štvrtý týždeň

  • Večer po čistení pleti naneste aplikátorom malé množstvo omladzujúceho očného séra na oblasť očného okolia. Stačiť by vám malo 12 kliknutí aplikačného pera na jedno oko. Vyhnite sa očiam.
  • Odstráňte bio celulózové vankúšiky z obalu, zlúpnite obe vrstvy ochrannej sieťky a naneste vlhčené vankúšiky do oblasti pod očami, kam ste naniesli omladzujúce sérum. Jemne vankúšik vyhlaďte, aby dobre priľnul a vy ste sa zbavili prípadných vzduchových bubliniek. Nechajte pôsobiť dvadsať minút.
  • Ráno po čistení pleti aplikujte malé množstvo omladzujúceho očného séra (12 kliknutí aplikačného pera na oko) do oblasti očného okolia a pokračujte vo vašej bežnej dennej starostlivosti, teda aplikácii očného krému so širokospektrálnou slnečnou ochranou.