Veľkosť balenia: 3 kusy

Anti-Age Bestsellers Set ANNA BRANDEJS

Balíček pre najsilnejšie omladenie pleti

Dva najobľúbenejšie kozmetické produkty od ANNA BRANDEJS v jedinom balíčku! Prebiotiká, probiotiká, peptidy a ďalšie aktívne látky v nočnom výživnom kréme Ultimate Age Defying a ľahučkom sére Peptides + Prebiotics obnovia rovnováhu vašej pleti, omladia, vyhladia vrásky, dodajú hydratáciu a poradia si aj s nadmernou pigmentáciou a začervenaním. V balíčku dostanete ako darček sviečku ANNA BRANDEJS v krásnom darčekovom balení.

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Pôvodná cena: 173 €
Ušetríte: 33 € (19%)
Cena: 140 €
Na sklade - ihneď posielame

Luxusné omladenie pleti

S balíčkom Anti-Age Bestsellers Set ANNA BRANDEJS, v ktorom nájdete duo best-sellerov Ultimate Age Defying & Peptides + Prebiotics, si každý deň doprajete dotyk luxusu. Zažite na vlastnej koži, ako sa vaša pleť premení a rozžiari vďaka špičkovej starostlivosti ANNA BRANDEJS. V darčekovom balení od nás dostanete aj sviečku ANNA BRANDEJS, ktorá rozžiari vaše večery.

Nočný krém pre krásnu pleť

Nočný krém Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS bude vašim kľúčom na omladenie a rejuvenáciu vašej pleti. Zatiaľ čo spíte, krém vyhladí vrásky a jemné ryhy, zosvetlí pigmentové škvrny a zjemní rozšírené póry. Jeho zloženie s prebiotikami a probiotikami harmonizuje mikrobiotu pleti a inovatívne anti-age látky podporia jej regeneráciu a hydratáciu. Tento nočný krém je to najlepšie, čo môžete svojej pleti dopriať.

Sérum proti vráskam

Sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS bude vašim denným a nočným spojencom v boji proti starnutiu. S peptidmi a prebiotikami, ktoré maximalizujú produkciu kolagénu a elastínu, toto sérum viditeľne spevňuje pleť a obnovuje jej kontúry. Upokojuje, hydratuje a udržuje zdravý mikróbiom vašej pleti, aby bola každý deň krajšia a mladšia.