Veľkosť balenia: 3 kusy

Anti-Age Bestsellers Set ANNA BRANDEJS

Balíček pre najsilnejšie omladenie pleti

Dva najobľúbenejšie kozmetické produkty od ANNA BRANDEJS v jedinom balíčku! Prebiotiká, probiotiká, peptidy a ďalšie aktívne látky v nočnom výživnom kréme Ultimate Age Defying a ľahučkom sére Peptides + Prebiotics obnovia rovnováhu vašej pleti, omladia, vyhladia vrásky, dodajú hydratáciu a poradia si aj s nadmernou pigmentáciou a začervenaním. Vo vianočnom balíčku dostanete ako darček sviečku ANNA BRANDEJS v krásnom darčekovom balení.

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Pôvodná cena: 173 €
Ušetríte: 33 € (19%)
Cena: 140 €
Na sklade - ihneď posielame

Luxusné omladenie pleti

Vianočné sviatky sú ideálna doba na obdarovanie vašich blízkych, ale aj seba samotných. S naším balíčkom Anti-Age Bestsellers Set ANNA BRANDEJS, v ktorom nájdete duo best-sellerov Ultimate Age Defying & Peptides + Prebiotics si každý deň doprajete dotyk luxusu. Zažite na vlastnej koži, ako sa vaša pleť premení a rozžiari vďaka špičkovej starostlivosti ANNA BRANDEJS. V darčekovom balení od nás na Vianoce dostanete aj sviečku ANNA BRANDEJS, ktorá rozžiari vaše sviatočné večery.

Nočný krém pre krásnu pleť

Nočný krém Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS bude vašim kľúčom na omladenie a rejuvenáciu vašej pleti. Zatiaľ čo spíte, krém vyhladí vrásky a jemné ryhy, zosvetlí pigmentové škvrny a zjemní rozšírené póry. Jeho zloženie s prebiotikami a probiotikami harmonizuje mikrobiotu pleti a inovatívne anti-age látky podporia jej regeneráciu a hydratáciu. Tento nočný krém je to najlepšie, čo môžete svojej pleti dopriať.

Sérum proti vráskam

Sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS bude vašim denným a nočným spojencom v boji proti starnutiu. S peptidmi a prebiotikami, ktoré maximalizujú produkciu kolagénu a elastínu, toto sérum viditeľne spevňuje pleť a obnovuje jej kontúry. Upokojuje, hydratuje a udržuje zdravý mikróbiom vašej pleti, aby bola každý deň krajšia a mladšia.