Veľkosť balenia: 200 ml

Anti-cellulite Cream Endor

Krém na redukciu celulitídy

Získajte krásne spevnené nohy bez jamiek a bez pomarančovej kože vďaka Krému na redukciu celulitídy Endor. Má klinicky preukázaný účinok - po mesiaci používania vás zbaví 22% celulitídy a vaše nohy budú o viditeľne hladšie. Niet divu, že sa stal víťazom svojej kategórie v elitnom výbere editorov kozmetických magazínov.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Cena: 68 €
Na sklade - ihneď posielame

Ako vzniká celulitída?

Celulitída sa formuje ako cievny problém v podkoží, kde dochádza k mechanickému napínaniu vláknitých pásov, nazývaných septa, podkožným tukom. Ten vystupuje medzi jednotlivé septa, ktoré utvárajú mriežku, a tlačí na dermis nad sebou. Keď nie je dermis dostatočne pevná a hutná, tento tlak tukového tkaniva sa potom prejavuje viditeľnými jamkami a nerovným povrchom kože - celulitídou. Krém na redukciu celulitídy Endor a jeho aktívne látky dermis zhutňujú. Tá je potom odolnejšia voči tomuto tlaku - nedeformuje sa a nedochádza k viditeľným prejavom celulitídy.

Krém proti celulitíde odstraňuje strie

  • Redukuje celulitídu
  • Minimalizuje strie
  • Vyhladzuje jamky na koži
  • Spevňuje a zjemňuje pleť
  • Intenzívne hydratuje

Kolagén, elastín a kyselina hyalurónová pre štruktúru kože

Kyselina hyalurónová je dôležitou zložkou dermis (zamša). Spoločne s kolagénom a elastínom jej aj celej koži poskytujú štruktúru, pevnosť a pružnosť. Bunky kože produkujú samy o sebe kolagén, elastín aj kyselinu hyalurónovú, ich syntéza sa však s rastúcim vekom spomaľuje, každoročne zhruba o jedno percento. Výsledkom je úbytok hutnosti a oslabeniu dermis. V lokalitách, ako je brucho, stehná a zadok, sa začínajú objavovať jamky a celulitída a koža je povolená.

Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Na omladenie pleti je preto potrebné syntézu týchto troch dôležitých zložiek navýšiť. Po deviatich rokoch výskumu v oblasti onkológie a dermatológie, a následnom päťročnom vývoji samotných nanočastíc španielska firma ENDOR Technologies predstavila unikátny zlaté nanočastice, ktoré pôsobia ako vektory, obalené oligoméry kyseliny hyalurónovej prostredníctvom sírnych mostíkov. Tieto nanočastice v epidermis aktivujú receptory génu CD44, tým kožné bunky začnú produkovať viac vlastnej kyseliny hyalurónovej, elastínu a kolagénu.

Spevnenie pleti a vyhladenie pomarančovej kože

Receptory génu CD44 sú kľúčové pre regeneráciu dermis, ich aktivita je spätá s produkciou kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre obnovu kože. Okrem toho pôsobia na proliferáciu (množenie) buniek kože a regulujú ich migráciu. S pravidelnou aplikáciou Krému na redukciu celulitídy Endor dochádza k výraznému vyhladenie celulitídy a celkovému spevnenie kože.

Podporí výsledky prístrojového ošetrenia

Krém na redukciu celulitídy Endor, ktorý zvyšuje obsah dermálnej kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, ideálne dopĺňa prístrojové ošetrenia na redukciu celulitídy, ako napríklad rádiofrekvenčné ošetrenie, a zvýrazňuje jeho výsledky. Pre najvýraznejšiu redukciu celulitídy odporúčame zapracovať do kože Celltense Serum Endor počas prístrojového ošetrenia, a po ošetrení pravidelne aplikovať Krém na redukciu celulitídy Endor.

Redukciu celulitídy potvrdzujú štúdie

Klinická štúdia vykonávaná pod lekárskym dohľadom dokazuje, že patentovaná technológia nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej výrazne redukuje celulitídu a viditeľne spevňuje a vyhladzuje povrch kože. Zároveň navyšuje hydratáciu pokožky.

Používajte celoročne

Krém na redukciu celulitídy Endor obsahuje bambucké maslo vo vysokej koncentrácii. Vďaka tomu pleti poskytuje hĺbkovú výživu a hydratáciu. Preto ho môžete používať celoročne ako bežný telový krém, ktorý zároveň spevňuje pokožku, ktorú zároveň okamžite zjemňuje a vyhladzuje.

Zloženie proti celulitíde

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v 3% koncentrácii: 
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

Bambucké maslo: 
Má výrazné hydratačné účinky, takže pleť je po aplikácii hodvábna, jemná a vyživená.

Glycerín
Zvlhčujúca látka, ktorá zabezpečuje, aby bola pokožka hydratovaná a svieža.

Jojobový olej: 
Jojobový olej patrí medzi najlepšie konzervanty, a navyše medzi najkvalitnejšie oleje vhodné pre pokožku. Hydratuje pleť, pôsobí proti jej podráždeniu a redukuje ako suchosť pleti, tak aj jej popraskanie a šupinky. Na koži utvára jemnú olejovú vrstvu, ktorá v nej dokáže zadržať vlahu. Podporuje regeneráciu pleti, stimuluje syntézu kolagénu, posilňuje krvné kapiláry, a tým napomáha zachovaniu mladistvo sviežej a pevnej pleti bez vrások.

Olej z lieskových orieškov: 
Olej plný vitamínov a esenciálnych mastných kyselín, ktorý napomáha ochrane kože pred poškodením slnečným žiarením, podporuje produkciu kolagénu a hydratuje pleť, ktorej ochrannú bariéru posilňuje.

Masáž nie je nutná

  • Krém na redukciu celulitídy Endor aplikujte ráno a večer na pokožku v oblasti postihnutých partií. Oproti príbuzným produktom nie je nutné tento krém zdĺhavo masírovať do pokožky.
  • Balenie má obsah 200 ml.