Balíček Face & Body Indulgence

Balíček produktov starostlivosti o tvár a telo
Bezchybnú starostlivosť si zaslúžia nielen vaša tvár, ale aj pokožka na celom tele. Doprajte jej výživu, hydratáciu a ochranu s balíčkom Face & Body Indulgence.
Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Balíček Face & Body Indulgence obsahuje 5 produktov, vďaka ktorým bude vaša pleť žiariť zdravím.

1. Hydratácia s kyselinou hyalurónovou

Sérum Hydr8 B5 (30 ml) s kyselinou pantoténovou a kyselinou hyalurónovou o rôznej molekulárnej hmotnosti vašu pleť doslova zahrnie vlahou. Z vonkajšieho prostredia ju pritiahne do pleti, do ktorej všetkých vrstiev ju naviaže. Doprajte svojej pokožke intenzívnu a dlhodobú hydratáciu.

HYDR8 B5 - hydratačné sérum na pokožku HYDR8 B5 - hydratačné sérum na pokožku Potrebujete svojej pleti dodať vlahu? Spoľahnite sa na ľahký gél HYDR8. Vďaka kyseline hyalurónovej a kyseline pantoténovej bude pleť vyhladená a chránená. Teraz v novom, guľatom balení. 53 €

2. Revitalizácia suchej pleti

Suchšej a citlivej pleti bude svedčiť pleťový olej Glow Oil (10 ml), ktorý okamžite po aplikácii rozžiari a zjemní dehydratovanú pokožku. Obsiahnutý stabilizovaný vitamín C a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pleť vyživia, rozjasnia a súčasne chránia pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia. Zmes 12 esenciálnych olejov bohatých na antioxidanty minimalizuje viditeľné známky starnutia a dodáva pleti dokonalý vzhľad.

3. Nech vaše ruky neprezradia váš skutočný vek

Na chrbtoch rúk sa často ako prvé objavujú známky starnutia pleti. Je to dané tým, že sú ruky po väčšinu života vystavované slnečnému žiareniu, oproti tvári a dekoltu na ne ale často v starostlivosti a ochrane pred UV lúčmi zabúdame. S Hand & Nail Cream (30 ml) sa ale vašim rukám konečne dostane starostlivosti, ktorú si zaslúžia. Obsiahnutý širokospektrálny SPF 25 chráni proti UV žiareniu a anti-pollution technológia chráni proti negatívnym vplyvom okolitého prostredia. Hutná, ale napriek tomu rýchlo vstrebateľná konzistencia zaisťuje zlepšenie stavu pokožky a súčasne spevňuje nechty a kožu okolo nechtov tak, aby ruky vyzerali mladistvejšie.

4. Wellness pre celé telo

Užite si hydratáciu celého tela s Nourishing Body Cream (150 ml). Telové mlieko s patentovanými hydratačnými magnetmi a glycerínom poláska suchú pokožku, zbaví ju pnutia, hrubosti aj šupiniek. A vlahu nielen, že pleti dodá, ale tiež ju v nej dlhodobo uzamyká.

NOURISHING BODY CREAM NOURISHING BODY CREAM Svieži hodvábny telový krém intenzívne vyživuje a hydratuje suchú a popraskanú kožu. Ideálny pre aplikáciu v zimnom období, po opaľovaní. Výborný na pokožku vystavenú každodenným vplyvom klimatizácie v kancelárii. Pleť je krásne hydratovaná po celý rok. 32 €

5. Ako v spa

Ako po procedúre v kozmetickom salóne si budete pripadať po aplikácii Age Defying Oil (60 ml), vysoko koncentrovaného elixíru s obsahom vitamínu C a E, ktorý rozžiari pokožku celého tela, vyživí ju, a navyše pôsobí proti jej starnutiu. Výťažky z levandule, kadidla a neroli rozmaznávajú zmysly a súčasne pokožku vyživujú a zanechávajú ju hodvábne hladkú od hlavy až k päte.