Balíček Kryštálová kráľovná

Crystal Queen
Vydajte sa do rozprávkovej ríše s balíčkom Kryštálová kráľovná od Medik8 a nechajte svoju pleť žiariť s najobľúbenejšími produktmi od Medik8 - micelárnou penou, hydratačným sérom, retinalovým sérom a ílovou maskou. Všetko nádherne zabalené v ručne vyrobených škatuľkách, ktoré rozprávajú príbeh Kryštálovej kráľovnej.
Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Kompletná starostlivosť na omladenie a čistenie pleti

Balíček Kryštálová kráľovná od Medik8 omladí pleť, ktorá bude viditeľne zjemnená a nádherne žiarivá. Nájdete v ňom všetko, čo na starostlivosť o pleť potrebujete, od čistenia až po nočné sérum s vitamínom A, a navyše ušetríte oproti tomu, ako keby ste si produkty kúpili samostatne.

Čistenie micelárnou penou Micellar Mousse (40 ml)

Nechajte sa najprv rozmaznávať pri čistení pleti krémovou micelárnou penou Micellar Mousse, ktorá pleť počas čistenia zároveň hydratuje vďaka obsahu olivového oleja, glycerínu a extraktu z moringy. Už žiadne pnutie či svrbenie pleti po čistení. Micellar Mousse nie je klasický micelárny produkt/voda, ale posúva koncept micelárnej vody o niečo ďalej. Jej luxusná krémová textúra odstraňuje z pleti make-up a nečistoty oveľa rýchlejšie ako bežné micelárne vody či penové čističe pleti. A aj keď si poradí aj s dlho držiacim make-upom, voči pleti zostáva jemná. Navyše sa z pleti zmýva, čím minimalizuje potenciálne nežiaduce negatívne prejavy, ktoré sa niekedy prejavujú po používaní klasických micelárnych vôd, ktoré sa už nezmývajú.

Ílová pleťová maska ​​Natural Clay Mask (30 ml)

Okrem klasického každodenného čistenia obsahuje balík tiež ílovú masku Natural Clay Mask určenú na vyčistenie pleti zhruba raz týždenne. Tmavo šedá maska ​​je bohatá na prírodné íly kaolín a bentonit, vďaka ktorým jemne detoxikuje pokožku a dodáva jej svieži vzhľad, pleť matuje a pôsobí i ako prevencia čiernych bodiek a rozšírených pórov. Pleť je po aplikácii hĺbkovo vyčistená, kožné lipidy sú v rovnováhe a rozšírené póry viditeľne zjemnené a stiahnuté. Tým, že bráni upchávaniu pórov, obsiahnuté prírodné íly napomáhajú minimalizovať vznik akné. V tomto ohľade je účinný najmä bentonit, ktorý navyše pôsobí antibakteriálne a redukuje výskyt baktérií spôsobujúcich v pleti zápaly.

Hydratácia gélovým sérom Hydr8 B5 (15 ml)

V ďalšom kroku starostlivosti pre krištáľovo krásnu pleť pokožku osviežte a dodajte jej hydratáciu s klasickým sérom Hydr8 B5 s obsahom kyselín pantotenovej a hyalurónovej, vďaka ktorému bude pleť dokonale zásobená vlahou, vypnutá a šťavnatá. Hydr8 B5 je jedným z najobľúbenejších produktov od Medik8. Niet sa čomu čudovať. Pleť je okamžite hydratovaná, osviežená a zjemnená, proste šťavnatá a na zahryznutie. Nemajte obavy, že budete mať pleť po aplikácii Hydr8 B5 mastnú či lesklú, ľahké gélové sérum pleť rýchlo vstrebáva bez nepríjemných lepkavých pocitov či mastných stôp.

Crystal Retinal 3 na omladenie (30 ml)

Balíček Kryštálová kráľovná obsahuje tiež jeden z bestsellerov s vitamínom A, nočné sérum Crystal Retinal 3. Jeho hlavnou aktívnou látkou je retinaldehyd, forma vitamínu A, ktorá je ešte účinnejšia a rýchlejšia ako veľmi obľúbený retinol. Retinaldehyd čiže retinal podobne ako retinol stimuluje v pleti produkciu kolagénu a urýchľuje obnovu kože na bunkovej úrovni. Výsledkom je pevnejšia pleť a jej obnovené kontúry, vyhladenie vrások a jemných rýh. S pravidelným používaním sa zjednocuje farebný tón pleti, ktorá je rozjasnená a získava dokonalý vzhľad. A navyše znižuje výskyt baktérie P. acnes zodpovednej za pupienky a ďalšie prejavy akné. Každé ráno po aplikácii Crystal retinal od Medik8 sa budete budiť s krajšou pleťou.

Balíček je inšpirovaný rozprávkou a spomienkami na detstvo. Unikátne sú tiež samotné balíčky, ktoré sú ručne vyrábané a ako leporelo rozprávajú príbeh rozprávky. Vyzerajú tak krásne a luxusne, že nebudete potrebovať ani baliaci papier, a dokonca ani visačky. Na každom balíčku nájdete totiž venovanie od srdca, ktoré stačí len vyplniť.

Chcete sa o produktoch dozvedieť viac?

MICELLAR MOUSSE MICELLAR MOUSSE Máte po odlíčení napnutú pleť a štípe vás? S micelárnou penou MICELLAR MOUSSE sa vám to už nikdy nestane. Vďaka obsahu olivového oleja, extraktu z moringy olejodarnej a glycerínu pleť hydratuje, upokojuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistôt i mejkapu. 30 €

Natural Clay Mask Natural Clay Mask Doplňte svoju starostlivosť o problematickú pleť o intenzívnu ílovú masku, ktorá redukuje póry, odstraňuje nečistoty a prečisťuje pleť. Natural Clay Mask zanechá vašu pleť sviežu, žiarivú a hebkú, a zároveň matnú. 37 €

HYDR8 B5 - hydratačné sérum na pokožku HYDR8 B5 - hydratačné sérum na pokožku Potrebujete svojej pleti dodať vlahu? Spoľahnite sa na ľahký gél HYDR8. Vďaka kyseline hyalurónovej a kyseline pantoténovej bude pleť vyhladená a chránená. Teraz v novom, guľatom balení. 53 €

Aká je rozprávka o kryštálovej kráľovnej?

Kde bolo, tam bolo, žil kedysi v jednej ďalekej krajine kráľ, a ten mal tri dcéry. Dcéry dobre vedeli, že až raz vyrastú, kráľovnou sa môže stať iba jedna z nich. Jedného dňa, keď nadišiel správny čas, požiadal kráľ svoje dcéry, aby vystúpili na najvyššiu horu. Na vrcholku hory mali navštíviť starého múdreho lekárnika a požiadať ho o elixír, po ktorom by kráľovná mala po celý život krásnu pleť. Najstaršia z kráľových dcér bola veľmi sčítaná a bola presvedčená, že vie všetko najlepšie. Nedbala na otcov príkaz a rozhodla sa ísť na miestny blší trh, kde kúpila elixír proti vráskam. Prostredná dcéra našla pozdĺž cesty rôzne byliny a tiež už nešla ďalej, ako žiadal otec. Začala si sama vyrábať vlastnú masť. Najmladšia dcéra však nepoľavila a vytrvalo stúpala do kopca, až došla na vrchol hory. Bola veľmi unavená, ale zároveň sa tešila na stretnutie s lekárnikom.

Múdry starec princeznej ukázal fľaštičku s elixírom broskyňovej farby. Varoval ju však, že tento elixír je príliš silný a že musí nájsť spôsob, ako ho spútať a uzavrieť do vzácneho kryštálu, aby mohla využiť jeho blahodarnú silu. Povedal jej tiež, že by elixír mala užívať opatrne a postupne po dávkach; taká bola sila účinku tejto vzácnej tekutiny. Princezná do písmena poslúchla rady múdreho lekárnika, vrátila sa do kráľovstva a noc čo noc neúnavne pracovala na uzavretí elixíru do kryštálu. Keď sa jej to konečne podarilo, srdce jej zaplesalo radosťou. Bola tak šťastná, že rozdala uzavretý elixír všetkým ľuďom v kráľovstve a svoj výtvor nazvala "Crystal Retinal".

Ľudia boli šťastní, že majú zase krásnu pleť, čo im zvýšilo sebavedomie, tešili sa na budúcnosť a celé kráľovstvo rozkvitalo. Najmladšia zo sestier si sadla na trón a vládla ako kráľovná. Keď mala 1000 rokov, premenila sa na kryštál a zostala tak zvečnená pre celé kráľovstvo, ktoré ju oslavovalo a vážilo si ju za všetko dobré, čo vykonala pre ľud.