Balíček pre zdravé kĺby a vypnutú pleť

Trápia vás boľavé kĺby? Pociťujete na sebe prvé známky starnutia? Nedajte starobe šancu! ARTENAL pôsobí pozitívne na zdravie kĺbov. DIAMOND COLLAGEN + HA s obsahom kolagénu a kyseliny hyalurónovej tiež podporí zdravie kĺbov, ale zároveň spevní a vyhladí pleť. ANTI-OX by Brandeis Clinic pôsobí proti starnutiu organizmu zapríčineného oxidatívnym stresom. A pretože aj on stimuluje produkciu kolagénu, podporí mladistvý vzhľad pleti aj zlepšenie stavu kĺbov. Vďaka tomuto balíku navyše ušetríte ??Eur.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Výživový doplnok ARTENAL obsahuje sedem účinných látok vo vysokých koncentráciách. Mimo tradičné látky, glukosamín sulfát a chondroitín sulfát, ktoré sú najčastejšími účinnými látkami v liekoch a výživových doplnkoch, tiež extrakt zo zázvoru, zinok, vitamín C, vitamín E a vitamín B3 (niacínamid).
 
Kĺbová výživa ARTENAL Kĺbová výživa ARTENAL 6 účinných látok v silnej koncentrácii, ktoré vám pomôžu uľaviť pri bolestiach kĺbov! ARTENAL pomáha podporiť ako pohyblivosť kĺbov, tak ich ochranu pred poškodením a regeneráciu. Vďaka zázvorovému extraktu prispieva k zníženiu zápalu kĺbov a pomáha znížiť bolesť kĺbov. 17 €
 
DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic dodá organizmu dve zásadné látky, ktoré potrebuje pre zdravé a funkčné kĺby, a to kolagén a kyselinu hyalurónovú. Tie pôsobia pozitívne na stav kĺbov, kostí i ciev, ale zároveň zaisťujú vypnutie a elasticitu pleti, takže sa vám vďaka tomuto výživovému doplnku nielen uľaví od boľavých kĺbov, ale navyše budete mať mladistvo vyzerajúcu pleť bez vrások. Ako doplnok obsahuje DIAMOND COLLAGEN + HA tiež vitamín C, ktorý podporuje antioxidáciu a pôsobí ako prevencia prechladnutia. Tento výživový doplnok je hotový superman!
 
 
Výživový doplnok ANTI-OX by Brandeis Clinic spomalí starnutie organizmu v dôsledku oxidačného stresu. Chráni bunky v tele pred negatívnym pôsobením voľných radikálov, a minimalizuje tak ich predčasné starnutie. Dva silné antioxidanty vitamín C a pycnogenol sa okrem toho postarajú o komplexnú regeneráciu organizmu a opäť podporia produkciu kolagénu, ktorá je kľúčová pre krásnu pleť i zdravé kĺby.
 
 
Vďaka našej zvýhodnené ponuke získate v tomto balíčku ANTI-OX úplne zadarmo!