Veľkosť balenia: 2 ks

Bezoplachové sérum na vlasy Roselle Shine ANNA BRANDEJS + Beauty Hairbrush zadarmo

Akčný balíček pre ľahké rozčesávanie vlasov

Bezoplachové sérum na vlasy Roselle Shine ANNA BRANDEJS je jednotka, vďaka ktorej získate dokonale lesklé, pevné vlasy, ktoré sa nezamotávajú a dajú sa krásne rozčesať. Teraz v akčnom balíčku dostanete k séru Roselle Shine ANNA BRANDEJS jedinečnú kefu na vlasy Beauty Hairbrush ANNA BRANDEJS zadarmo!

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Predaj toho produktu skončil.

Balíček pre krásne vlasy

Doplňte tradičnú starostlivosť o vlasy v podobe šampónu a kondicionéra aj o unikátne bezoplachové sérum na vlasy z radu Roselle Shine ANNA BRANDEJS a vaše vlasy budú krásne a husté ako nikdy predtým. Bezoplachový sprej na vlasy podporuje obnovu a regeneráciu namáhaných, unavených vlasov i zacelenie rozstrapkaných končekov. 

Vaša hriva bude oslňujúca ešte o niečo viac, keď ju rozčešete jedinečným Beauty Hairbrush ANNA BRANDEJS, ktorý teraz k spreji Roselle Shine ANNA BRANDEJS dostanete ako darček.

Rozlúčte sa s večne zamotanými vlasmi bez lesku a vitality a vyskúšajte náš inovatívny bezoplachový Hair Spray Roselle Shine a obnovte krásu a vitalitu svojich vlasov pomocou unikátneho a extra účinného prípravku. Ide o bezkonkurenčne najlepší reparujúci sprej, ktorý vaše vlasy oživí, posilní, vyhladí a spevní doslova za pár minút a po jednom použití. Zároveň dodáva vlasom oslnivý lesk a predlžuje výdrž farby. Luxusná a jemná vôňa lúčnych kvetov vydrží vo vlasoch po celý deň.

Pri pravidelnom používaní po dobu 3 mesiacov budú vaše vlasy nielen viditeľne krajšie, lesklejšie, ale aj silnejšie a pevnejšie.

Využite silu komplexu 3 najdôležitejších ingrediencií:

1. Rozjasňujúci extrakt z kvetu ibišteka sudánskeho

Extrakt = keto a hydroxy kyselinky plus polysacharidy

Aký je mechanizmus účinku?

Organické kyseliny z ibišteka, predovšetkým kyselina pyrohroznová, sú oveľa účinnejšie ako známe AHA kyseliny z ovocia, ale zároveň sú jemnejšie a nedráždia. Tieto kyseliny aktivujú obnovu buniek pokožky hlavy, zlepšujú hydratáciu a výživu vlasových vačkov. Svojím vyhladzujúcim účinkom obnovujú aj poškodené vlasy.

Efektom je vysoký lesk vlasov, ľahké rozčesávanie, ľahký styling, posilnené ale hebké vlasy.

2. 13 hydratačných aminokyselín

Japonská firma Ajinomoto vyvinula špeciálnu zmes 13 hydratačných aminokyselín, ktoré hydratujú, posilňujú a opravujú poškodený povrch vlasov. Zlepšujú pevnosť vlasov, lesk, hladkosť a navyše chránia farbu pred vymývaním z farbených vlasov. Túto zmes sme nemohli vynechať v zložení nášho spreja.

3. Mikroemulzie pre dokonalé rozčesávanie Silsoft Q

Zníženie poškodenia vlasov pri rozčesávaní mokrých vlasov je veľmi dôležité, preto sme pridali od nášho bezoplachového spreja mikroemulziu Silsoft Q, ktorá dáva vlasom pri česaní perfektnú poddajnosť.

Styling vlasov zvládnete ľahko

Vlasové sérum nabité aktívnymi látkami uľahčuje rozčesávanie mokrých, strapatých vlasov, ale aj vlasový styling. Navyše podporuje zdravie vlasov pri žehlení a fúkaní a chráni ich pred poškodením horúcich vzduchom. 

Sérum na vlasy

 • dodáva vlasom lesk
 • zbaví vlasy elektrizovania
 • uľahčuje rozčesávanie vlasov
 • uľahčuje a chráni vlasy pri žehlení
 • chráni vlasy pred poškodením a účinkami horúceho vzduchu
 • dodáva vlasom textúru a objem
 • zanecháva vlasy hebké, hladké na dotyk a viditeľne lesklejšie
 • vlasy nezaťažuje a nemastí
 • vhodné pre všetky typy vlasov

Ako sprej na vlasy aplikovať?

 • Sprej na vlasy nastriekajte rovnomerne do umytých, uterákom vysušených vlasov. Neoplachujte a upravte vlasy ako obvykle.
 • Pre najlepší účinok kombinujte so šampónom a kondicionérom z rovnakého radu Roselle Shine ANNA BRANDEJS.

Nepredávame nič, čo sami nepoužíváme!