Veľkosť balenia: 3 produkty

Calmwise Discovery Kit

Sada produktov na upokojenie pleti a proti začervenaniu
Objavte produkty z radu Calmwise určené na citlivú pleť s tendenciou k začervenaniu vo výhodnom balíčku Calmwise Discovery Kit. Už nemusíte mať obavy, či budú naše produkty pre vašu precitlivenú pokožku ideálne, môžete si ich vyskúšať v tomto balíčku miniatúr.
Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Starostlivosť o citlivú pleť

Starostlivosť o citlivú pleť s tendenciou k začervenaniu a podráždeniu nebýva jednoduchá, produkty na pleť nie vždy pôsobia tak, ako by sme očakávali. Ak ste sa už niekedy spálili kúpou produktov, ktoré sľubovali upokojenie, ale vašej pleti jednoducho "nesedeli", teraz máte šancu vyskúšať produkty pre citlivú pleť od Medik8 z radu Calmwise v miniatúrnom balení, tak akurát veľkom na to, aby ste ich účinok mohli otestovať.

Proti začervenaniu pleti

Rad Calmwise je obohatený o najlepšie upokojujúce aktívne látky, ktoré cielia na všetkých 6 príčin začervenania tým, že viditeľne znižujú zápal aj opuchy v pleti, zatiaľ čo ju zjemňujú a upokojujú. Výsledkom je upokojenie podráždenia pokožky, úľava od pocitov horúčavy a pnutia pleti a redukcia jej začervenania.

Calmwise Discovery Kit

Calmwise Discovery Kit obsahuje tri základné produkty: čistič pleti Calmwise Soothing Cleanser (40 ml), Calmwise Serum (5 ml) a korektor Calmwise Colour Correct (15 ml).

Calmwise Soothing Cleanser (40 ml)

Ultra jemná čistiaca pena s obsahom chlorofylu prináša úľavu pre začervenanú, podráždenú pleť. Vďaka obsiahnutému chlorofylu a teprenonu jemne odstraňuje nečistoty i make-up, zatiaľ čo pôsobí antioxidačne a pleť zanecháva upokojenú, osvieženú a hydratovanú. Hlavná aktívna látka chlorofyl má antioxidačné a detoxikačné účinky, vďaka ktorým je pleť po čistení chránená a upokojená. Okrem toho podporuje regeneráciu pleti, ktorá vďaka tomu získava zdravý jas.

CALMWISE SOOTHING CLEANSER CALMWISE SOOTHING CLEANSER Čistiaci prostriedok pre všetkých, ktorí majú nadmerne citlivú pleť so sklonom k červenaniu. Červená citlivá pokožka vyžaduje zvýšenú starostlivosť. Šetrná čistiaca pena nielen že pleť čistí, ale poskytuje taktiež úľavu od pálení a pnutia. Vďaka aktívnym latkám taktiež spomaľuje proces starnutia pokožky a zrýchľuje jej obnovu. Teraz naviac obohatená o chlorofyl pre detoxikáciu 27 €

Calmwise Serum (5 ml)

Sérum proti začervenaniu pleti obsahuje 7 upokojujúcich aktívnych látok, ktoré okamžite upokojujú začervenanie pokožky, ale aj napriek svojej účinnosťti sú k nej stále jemné. Vďaka obsiahnutému teprenonu napomáha toto sérum úľave od všetkých typov podráždenia a začervenania. Teprenon až o tretinu predlžuje dĺžku života kožných buniek, čo má za následok posilnenie ochrannej kožnej bariéry a zníženie jej precitlivenosti na vonkajšie podnety.

CALMWISE SERUM CALMWISE SERUM Pokožka so sklonmi k začervenaniu často pne, páli, štípe a je nadmerne citlivá na negatívne vplyvy okolia. CALMWISE SERUM poskytuje od všetkých týchto prejavov intenzívnu úľavu. Okrem toho tiež redukuje prejavy starnutia pleti. 46 €

Calmwise Colour Correct (15 ml)

Korektor Calmwise Colour Correct viditeľne upokojuje a hydratuje pleť, zároveň však okamžite po aplikácii kryje jej začervenanie vďaka obsahu zelených minerálnych pigmentov. Extrakt z harmančeka a aloe vera prináša úľavu od podráždenia. Zelené pigmenty sa nachádzajú na opačnej strane farebného spektra, než sú červené tóny toľko typické pre podráždenie pleti. Po aplikácii korektoru dochádza k neutralizácii červených tónov a pleť získava zdravý, prirodzený tón.

CALMWISE COLOUR CORRECT CALMWISE COLOUR CORRECT CALMWISE COLOUR CORRECT je jemný krém určený pre komplexnú starostlivosť o začervenanú pokožku. Vyrieši všetkých 6 krokov vedúcich k vzniku začervenania pokožky. Zmierňuje zápalové procesy v koži, funguje ako prevencia jej poškodenia a zároveň poskytuje okamžitý krycí efekt. 57 €