Čistiaci sprej Medik8

Chcete si kúpiť derma valček Medik8 a uvažujete nad prípravkom, ktorý bude čistiť/dezinfikovať váš derma valček na domáce použitie? Ponúkame vám čistiaci sprej Medik8, ktorý je špeciálne určený na čistenie titánových ihiel derma valčeka Medik8.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Medik8 čistiaci sprej je ideálny prostriedok na čistenie a dezinfekciu derma valčekov Medik8. Je špeciálne navrhnutý na čistenie titánových ihličiek. Vyznačuje sa nízkym obsahom alkoholu (25 %), ale ideálnou účinnosťou pre materiál titánových ihličiek.
 

Účinky

Povrchová dezinfekcia titánových ihličiek
 

Výhody

Vyvážený obsah alkoholu (25 %)
Okamžitý nástup účinku
Jemná parfumácia
Nepoškodzuje čistený povrch
Nie je potrebné kombinovať s ďalším prostriedkom na čistenie či dezinfekciu
Jednoducho sa aplikuje, nie je nutné riedenie
Nie je toxický a nedráždi
 

Prečo kúpiť u nás?

Snažíme sa vám poskytnúť kompletný servis; z tohto dôvodu ponúkame v našom e-shope aj čistiaci sprej, ktorý derma valček Medik8 vyčistí. Takže pred použitím a po každom použití zachováte derma valček Medik8 v ideálnom stave.
Určený na
Dezinfekciu derma valčeka Medik8
 

Zloženie (hlavné účinné zložky)

25 % denaturovaný alkohol
20 % izopropylalkohol
Glycerín
Aloe Barbadensis
 

Obsah balenia

100 ml v spreji
 

Návod na použitie

Na dezinfekciu derma valčeka Medik8 opláchnite derma valček horúcou (nie vriacou vodou) a nechajte dobre uschnúť. Potom postriekajte ihličkový valček sprejom priamo na povrch; snažte sa zasiahnuť všetky titánové ihličky. Nechajte derma valček dobre vyschnúť vo voľnom priestore a vložte späť do puzdra.
 
Upozornenie
Tento výrobok môže škodiť ľudskému zdraviu a domácim zvieratám. Nesmie dôjsť k styku s potravinami. Zabráňte vniknutiu do očí. Výrobok môže spôsobiť podráždenie očí.
 
Pokyny na poskytnutie prvej pomoci
1. V prípade zasiahnutia očí: Vyplachujte vodou počas 15 minút. Ak podráždenie neprestáva, vyhľadajte lekárske ošetrenie.
2. V prípade vdýchnutia: Vyveďte postihnutú osobu na čerstvý vzduch. Ak podráždenie neprestáva, vyhľadajte lekárske ošetrenie.
3. V prípade požitia: Nevyvolávajte vracanie. Podajte veľké množstvo vody. Vyhľadajte lekárske ošetrenie.
 
Skladovanie
Skladujte na chladnom mieste v dobre uzavretom obale. Zabráňte vzniku nadmerného tepla.
Uschovajte mimo dosahu detí.