Veľkosť balenia: 4 kusy

Clear Skin kozmetika + doplnok stravy Clear Skin zadarmo

Súprava kozmetiky proti pupienkom a doplnku stravy pre čistú pleť

Pleť s vyrážkami potrebuje komplexné riešenie - cielenú kozmetickú starostlivosť so správne zvolenými produktmi a k tomu správnu výživu zvnútra. O všetko sa postará akčný balíček Clear Skin ANNA BRANDEJS. Nájdete v ňom trio kozmetiky ANNA BRANDEJS krém Clear Skin Cream, penu Clear Skin Foam a gél Clear Skin Rescue Gél a ako darček od nás dostanete doplnok stravy Clear Skin ANNA BRANDEJS v hodnote 49 €. Dajte zbohom pupienkom, pustulkám, čiernym bodkám a mastnej, lesklej pleti. S Clear Skin ANNA BRANDEJS získate konečne čistú, krásnu pleť.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Čistá pleť bez vyrážok s Clear Skin

Kozmetický rad Clear Skin ANNA BRANDEJS sme vyvinuli, aby cielil na nedostatky problematickej pleti, ako je zvýšený lesk, mastnota, rozšírené póry, čierne a biele bodky a klasické pupienky. Účinky obsiahnutých aktívnych látok dokladajú klinické štúdie. Začnite si pleť čistiť penou Clear Skin Foam, pleť hydratujte krémom, ktorý pôsobí preventívne proti nedokonalostiam, a keď už sa pupienok objaví, zacieľte naň gélom Clear Skin Rescue Gel.

S balíčkom Clear Skin kozmetiky navyše získate zadarmo doplnok stravy Clear Skin ANNA BRANDEJS, ktorý vašu pleť prečistí zvnútra. Pupienky a nedokonalosti nebudú mať šancu!

Čo v balíčku nájdete?

Clear Skin Rescue Gél ANNA BRANDEJS (12 ml): Gél prináša rýchlu a efektívnu úľavu od vyrážok a nedokonalostí pleti. Jeho patentovaná zložka Dendriclear™, spolu s výťažkom z rozmarínu, etanolu a zvlhčujúcej látky Zemea, ponúka okamžitú úľavu od nepríjemného svrbenia a pnutia, minimalizuje výskyt pupienkov a reguluje produkciu kožného mazu.

Clear Skin Rescue Gel ANNA BRANDEJS Clear Skin Rescue Gel ANNA BRANDEJS Keď sa objaví pupienok, často nastáva panika. Vďaka Clear Skin Rescue Gél ANNA BRANDEJS môžete zachovať pokoj. Vaša pleť je zachránená! Cielený gél sa postará o rýchlu minimalizáciu pupienka, pokožku upokojí a hydratuje. Noste svoju tajnú zbraň Clear Skin Rescue Gél pri sebe a zbavte sa nedokonalostí pleti už v ich zárodku. 23 €

Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS (50 ml): Krém ideálny na dlhodobú starostlivosť o problematickú pleť obsahuje účinné látky ako Dendriclear™, extrakty z rozmarínu, vitamín B3, kyselinu hyalurónovú a skvalan, ktoré redukujú výskyt pupienkov, čiernych bodiek a chránia pleť , zároveň ju hĺbkovo hydratujú a zlepšujú jej celkový vzhľad.

Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS vyrieši vaše problémy s pleťou, pokiaľ vás trápia pupienky, rozšírené póry, čierne bodky či nežiaduci lesk. Pleť navyše chráni pred predčasným starnutím a hĺbkovo hydratuje. Rovnako ako ďalšia kozmetika ANNA BRANDEJS optimalizuje aj Clear Skin Cream kožný mikróbiom. Vďaka tomu bude vaša pleť s pravidelným používaním odolnejšia, zdravšia a viditeľne zdokonalená. Aj vaša pleť môže mať bezchybný vzhľad! 34 €

Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS (170 ml): Čistiaca pena šetrne, ale účinne čistí problematickú pleť. Obsahuje Azeclair™, výťažok z rozmarínu a vitamín B3, ktoré spoločne regulujú produkciu kožného mazu, čistia póry a zaisťujú dlhodobú hydratáciu pleti.

Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS Problematická pleť potrebuje účinné, ale zároveň šetrné a ošetrujúce čistenie, aby sa svojich nedokonalostí zbavila. Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS poskytne takéto čistenie pleti náchylnej k akné, s nadmernou produkciou kožného mazu a či pleti s častým vznikom zápalových ložísk a dodá jej látky, ktoré sa postarajú o zjemnenie, upokojenie a hydratáciu. Aktívne látky čistiacej peny navyše minimalizujú výskyt škodlivých baktérií zodpovedných za vznik pupienkov a rozšírených pórov. 27 €

Doplnok stravy Clear Skin ANNA BRANDEJS (60 kapsúl): Zloženie doplnku stravy stojí na prírodných zložkách ako tymián, nechtík lekársky, púpava, žihľava a aloe vera. Spoločne s vitamínmi C, A, E, B3, B5, B6, B7 a minerálmi ako meď, zinok a selén, podporuje čistú a žiariacu pleť zvnútra, dopĺňa kozmetickú starostlivosť a posilňuje efekt aplikovaných produktov.

Clear Skin ANNA BRANDEJS Clear Skin ANNA BRANDEJS Akné je tvrdohlavý, škaredý a často bolestivý problém, ktorý postihuje nielen tínedžerov, ale postihuje aj približne 8% dospelých. Vyvinuli sme pre vás dvojmesačnú prírodnú kúru najlepších vitamínov, minerálov a extraktov z bylín pre čistú a žiariacu pokožku: Clear Skin ANNA BRANDEJS®. Ak ste boli spokojný s naším prvým doplnkom stravy pre čistú pleť Acne X ANNA BRANDEJS, novinku Clear Skin ANNA BRANDEJS si jednoducho zamilujete. 48 €