Veľkosť balenia: 200 ml

Pure Cleansing Milk Endor

Čistiace mlieko

Čistiace mlieko Pure Cleansing Milk Endor dokonale zbaví vašu pleť nečistôt a prebytočného kožného mazu i make-upu, zároveň príjemne hydratuje a nedráždi ani citlivú pleť. Po odlíčení a čistení pleti už nikdy nepocítite nepríjemné pnutie a svrbenie!

Celý popis
100% vegan100% vegan
Cena: 30 €
Na sklade - ihneď posielame

Jemné čistenie pokožky

Pure Cleansing Milk Endor účinne, a zároveň jemne odstraňuje make-up, prebytočný kožný maz a ďalšie nečistoty. Okrem toho je obohatené o látky, ktoré obnovujú rovnováhu kožných lipidov, a tým zamedzujú transepidermálnej strate vody a vysúšaniu pleti po čistení. Bylinné extrakty pokožku počas čistenia vyživujú a podporujú jej regeneráciu a upokojenie.

Čistiace mlieko na všetky typy pleti

Pred aplikáciou sér či krémov je potrebné pleť pripraviť na príjem aktívnych látok z nich. Jej čistenie je preto dôležité. Niektoré čističe pleti však môžu byť príliš agresívne a pleť vysušovať. Čistiace mlieko Endor však bolo špeciálne vyvinuté tak, aby nedráždil ani najcitlivejšie typy pleti.

  • Odstraňuje nečistoty, make-up a kožný maz
  • Hydratuje
  • Podporuje regeneráciu pleti
  • Upokojuje pleť

Obnovuje rovnováhu pleti

Mandľový olej
Olej bohatý na nenasýtené mastné kyseliny obnovuje rovnováhu pleti a obsah kožných lipidov. Pleť je vďaka tomu hydratovaná a svieža.

Včelí vosk: 
Pôsobí antioxidačne a zvlhčuje pleť.

Bisabolol: 
Esenciálny olej získavaný z harmančeka so zjemňujúcim účinkom.

Extrakt z hamamelu, nechtíka, harmančeka, slezu, mäty a rebríčka: 
Bylinné extrakty upokojujú a zjemňujú citlivú pleť a podporujú jej regeneráciu a epitelizáciu.

Aplikujte jemnou masážou

  • Pure Cleansing Milk Endor aplikujte jemnou masážou celej tváre a zamerajte sa na tie miesta, kde môže byť najviac nečistôt. Potom prípravok odstráňte čistiacim uterákom alebo žinkou.
  • Obsah balenia je 200 ml.