Veľkosť balenia: 2 ks

Exkluzívny vianočný balíček Dermaheal: Krém a očný krém

Krém proti vráskam a očný krém Dermaheal Cosmeceutical

Užite si omladzujúcu silu Dermaheal Cosmeceutical a zacieľte proti vráskam a povolenej pleti s krémom proti vráskam a očným krémom, ktoré si teraz môžete kúpiť v exkluzívnej vianočnej ponuke. Ak si zaobstaráte tieto dva produkty naraz, získate ich o 20 % lacnejšie, ako keby ste si ich kupovali samostatne. Ušetríte tak 31.40 EUR.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Vďaka exkluzívnej vianočnej ponuke Dermaheal Cosmeceutical si môžete zaobstarať dva ikonické produkty a zaplatíte o 31.40 EUR menej, než keby ste si krém proti vráskam a očný krém kupovali jednotlivo.

Krém proti vráskam Dermaheal Cosmeceutical

Zabudnite na botulotoxín! Máme pre vás krém, ktorý s pleťou urobí divy. Rastové faktory a peptidy produkujú nové kožné bunky a k tomu v pleti stimulujú produkciu kolagénu, elastínu, endogénnej kyseliny hyalurónovej a fibronektínu. Práve vďaka tomu krém vyhladzuje existujúce vrásky, zlepšuje elasticitu pleti a je prevenciou vzniku ďalších známok starnutia pleti, ako sú popri vráskam aj jemné ryhy alebo povolenia kontúr pleti. Navyše skvele hydratuje, zjednocuje pleť a rýchlo sa vstrebáva.

Krém Dermaheal Cosmeceutical Krém Dermaheal Cosmeceutical Zabudnite na botulotoxín! Máme pre Vás krém, ktorý dokáže urobiť s Vašou pleťou zázraky. Rastové faktory a peptidy produkujú nové kožné bunky a zvládnu efektívne omladiť pokožku. Krém proti vráskam aký ste vždy chceli. 89 €

Očný krém proti vráskam Dermaheal Cosmeceutical

Zbavte sa vrások vo vonkajšom kútiku očí a obnovte povolenú pleť očného okolia s očným krémom Dermaheal Cosmeceutical, ktorý je nabitý omladzujúcimi látkami. Okrem rastových faktorov a biomimetických peptidov, obsahuje vitamín E, kyselinu hyaluronovú a komplex prírodných výťažkov. Už za 14 dní si všimnete výsledky - pleť očného okolia bude viditeľne spevnená a vyhladená.

Očný krém Dermaheal Cosmeceutical Očný krém Dermaheal Cosmeceutical Trápia Vás vrásky okolo očí? Už nemusia! Očný krém Dermaheal efektívne vyhladzuje vrásky v oblasti okolo očí, revitalizuje jemnú pokožku očného okolia a obnovuje jej elasticitu. Výsledkami budete milo prekvapení. 68 €