Veľkosť balenia: 360 cmúľaciech cukríkov

Akčná ponuka: 2 + 1 Immunity KIDS ANNA BRANDEJS zadarmo

Výživový doplnok na podporu imunity detí

Immunity KIDS ANNA BRANDEJS je doplnok stravy určený na posilnené a podporu obranyschopnosti detí. Pretože ešte nemajú plne vyvinutý imunitný systém, sú náchylnejšie na prechladnutie, chrípky a ďalšie ochorenia, ktoré ich organizmus môžu ohroziť nielen v škôlkach a školách, ale aj na všetkých miestach s väčšou koncentráciou ľudí. Práve teraz v období, keď vírusy a baktérie útočia, môžete v akcii zaobstarať 2 balenia Immunity KIDS ANNA BRANDEJS a tretie balenie od nás dostanete zadarmo.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Výživový doplnok na podporu imunity detí

Výživový doplnok Immunity KIDS ANNA BRANDEJS je plný aktívnych látok, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a ktoré sme špeciálne pri výrobe volili tak, aby boli vhodné pre detský organizmus. Deti navyše ocenia príjemnú pomarančovú príchuť.

Zaobstarajte si práve teraz Immunity KIDS ANNA BRANDEJS vo výhodnej akcii, kedy k dvom baleniam dostanete tretí úplne zadarmo.

Rakytník plný vitamínu C

Immunity KIDS ANNA BRANDEJS obsahuje rakytník, ktorý pôsobí ako vitamínová bomba na posilnenie organizmu. O rakytníku sa hovorí ako o úplne jedinečnej rastline budúcnosti. Celý ker, teda kôra, listy aj plody, obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych a telu prospešných látok. Obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a celkovo posilňuje organizmus.

Hliva ustricová pre odolnosť

Ďalej v Immunity KIDS by ANNA BRADEJS nájdeme hlivu ustricovú. Medzi jej hlavné účinky patrí posilnenie imunity organizmu. Zvyšuje odolnosť organizmu voči vírusovým, bakteriálnym, plesňovým a parazitmi vyvolaným ochorením. Znižuje riziko opakovania infekcií horných dýchacích ciest, rovnako ako potrebu opakovaného užívania antibiotík.

Superpotravina kurkuma

Ďalšou dôležitou zložkou Immunity KIDS by ANNA BRADEJS je kurkuma, ktorá je považovaná mnohými nutričnými špecialistami za „superpotravinu“. Dokonca aj moderná veda preukázala v mnohých vedeckých štúdiách, že má silný antioxidačný a protizápalový účinok.

Výživový doplnok pre deti s účinným zložením

Aktivna látkaDenná dávka% RVH*
Vitamín C40 mg50 %
Vitamín B21,4 mg100 %
Niacín9 mg56 %
Vitamín B54 mg67 %
Vitamín B60,7 mg50 %
Foláty140 µg70 %
Vitamín B121,5 µg60 %
Vitamín D2 µg40 %
Vitamín A350 µg44 %
Vitamín K20 µg27 %
Vitamín E8 mg67 %
Zinok 4 mg40 %
Selén20 µg36 %
Železo8 mg57 %
Rakytník50 mg**
Hlíva ústricová extrakt (30% Beta-D-glukan)60 mg**
Kurkumín10 mg**

*RVH (referenčná výživová hodnota) 

**RVH (referenčná výživová hodnota) nie je stanovená.

Stačia dva cukrieky denne

  • Užívajte 2 cmúľacie cukríky denne
  • 1 balenie obsahuje 120 cukriekov a vystačí na 2 mesiace

Upozornenie

Výrobok je určený pre deti od 3 rokov. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy.