Veľkosť balenia: 100 ml

Lasergen Endor

Regeneračný krém po ošetrení laserom

Krém Lasergen Endor urýchľuje regeneráciu pleti po ošetrení všetkými druhmi ablatívnych laserov a násobí jeho výsledky. Minimalizuje riziko vzniku hyperpigmentácie, tmavých škvŕn a jaziev, zároveň namáhanú a oslabenú pleť hĺbkovo hydratuje a vyživuje.

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
100% vegan100% vegan
Cena: 82 €
Na sklade - ihneď posielame

Riziko nadmernej pigmentácie a jaziev

Nadmerná pigmentácia je pre dermatológov a lekárov estetickej medicíny veľký problém a riziko. Spája sa s radom dermokozmetických ošetrení vykonávaných ablatívnymi lasermi, podobne ako vznik jaziev a ďalších poškodení pleti. Aplikácia krému Lasergen od Endor po zákroku riziko vzniku týchto nežiaducich prejavov minimalizuje a urýchľuje regeneráciu pleti.

Krém po ošetrení laserom

Pleť je po ošetrení laserom poškodená, potrebuje preto veľmi ľahkú pleťovú masku zlepšujúcu hydratáciu a podporujúcu jej regeneráciu. Krém maskového typu Lasergen Endor obsahuje nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v 5% koncentrácii, a práve tie sú zodpovedné za lepšiu hydratáciu kože. Nanočastice s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v koži aktivujú receptory génu CD44, kyselina hyalurónová na seba viaže navyše vodu, čím ešte viac zlepšuje hydratáciu.

Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Unikátny zlaté nanočastice, ktoré pôsobia ako vektory, obalené oligoméry kyseliny hyalurónovej prostredníctvom sírnych mostíkov, predstavila španielska firma ENDOR Technologies po deviatich rokoch výskumu v oblasti onkológie a dermatológie, a následnom päťročnom vývoji samotných nanočastíc. Receptory génu CD44, na ktoré nanočastice pôsobia, sú kľúčové pre regeneráciu pleti, ich aktivita je spätá s produkciou kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre obnovu pleti. Okrem toho pôsobia na proliferáciu (množenie) buniek kože a regulujú ich migráciu.

Proti jazvám a tmavým škvrnám

Aplikácia krému Lasergen Endor po ošetrení kože laserom zamedzuje post-ablačnej pigmentácii a uľavuje od začervenania a podráždenia. Urýchľuje regeneráciu a vyhladenie jaziev a má na svedomí navýšenie produkcie kolagénu, ktorý vypĺňa vpadnuté jazvy.

Zloženie skvelé na regeneráciu

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v 5% koncentrácii: 
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

Bambucké maslo: 
Má výrazné hydratačné účinky, takže je pleť po aplikácii hodvábna, jemná a vyživená.

Šťava z listov Aloe vera
Skvelá na regeneráciu, zjemnenie a zlepšenie stavu pleti.

Používajte po ošetrení laserom

  • Krém Lasergen Endor môžete na pleť použiť bezprostredne po ošetrení pokožky laserom, potom ho aplikujte dvakrát denne alebo podľa potreby a hydratujte tak poškodenú pokožku.
  • Objem balenia je 100 ml