Monoderma M5

Čistá 0,5% kyselina listová na pleť
Zredukujte vrásky a spevnite svoju pleť pomocou čistej kyseliny listovej. Praktické balenie v ampulkách sa príjemne aplikuje a presne vám určí správnu dennú dávku.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Zdravotnícka pomôcka proti starnutiu pleti

MONODERMÀ® M5 je zdravotnícka pomôcka na báze kyseliny listovej o koncentrácii 0,5%. Kyselina listová patrí do skupiny vitamínov B a je tiež nazývaná vitamínom M. Je jedným zo základných živín a zúčastňuje sa rôznych biologických procesov vrátane syntézy DNA, RNA a proteínov. 
 

Omladenie vďaka kolagénu a elastínu

V koži uľahčuje regeneráciu buniek epidermálnej a dermálnej vrstvy, a to vďaka svojej schopnosti stimulovať delenie fibroblastov, a navýšiť tak tvorbu kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre zachovanie správnej funkcie pokožky. Má výborné anti-ageing účinky a chráni pokožku proti poškodeniu UV žiarením, a to vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam a schopnosti zapojiť sa do opravy DNA.
 

Účinné proti vráskam

  • Redukcia vrások a rýh
  • Prevencia starnutia pleti
  • Podpora regenerácie kože po chemických a mechanických ošetreniach

 

Maximálna efektivita, minimálne podráždenie

  • Minimálne riziko vzniku precitlivenosti a alergickej reakcie
  • Stabilita a účinnosť zabezpečená uchovaním produktu v jednotlivých kapsulách
  • Praktické balenie
  • Bez obsahu konzervantov, parfumov a farbív
  • Určené pre všetky typy pleti

 

Kyselina listová v 0,5% koncentrácii

Uľahčuje regeneráciu buniek epidermálnej a dermálnej vrstvy, a to vďaka svojej schopnosti stimulovať delenie fibroblastov, a navýšiť tak tvorbu kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre zachovanie správnej funkcie pokožky. Má výborné anti-ageing účinky a chráni pokožku proti poškodeniu UV žiarením.

 

Vyberte si: Intenzívna či bežná kúra

Pre intenzívnu kúru nanášajte 2 ampulky denne na vyčistenú oblasť, ktorú chcete ošetriť. V boji s vráskami a starnutím pleti je však Monodermá M5 účinná aj pri aplikácii jednej ampulky denne. Balenie obsahuje 28 ampuliek s obsahom 0,5 ml.