Veľkosť balenia: 100 ml

PORE MINIMISING TONIC

Tonikum na dočistenie pleti a stiahnutie pórov

Dotiahnite svoje čistenie pleti do žiarivého konca s PORE MINIMISING TONIC, osviežujúcim roztokom, ktorý vašej pokožke dodá bezchybne zjednotený vzhľad, stiahne rozšírené póry, prečistí čierne bodky a podporí jej hydratáciu.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 50 €
Na sklade - ihneď posielame

Zbavte sa čiernych bodiek

Premeňte svoju pleť s PORE MINIMISING TONIC! Tento roztok využíva silu alfa a beta-hydroxykyselín, vďaka ktorým prečisťuje a sťahuje rozšírené póry a komedóny. Je obohatený o kombináciu látok redukujúcich produkciu kožného mazu a jemných kyselín podporujúcich exfoliáciu. PORE MINIMISING TONIC zjemňuje a obnovuje povrch pleti vďaka pár ťahom vatovým tampónom. Je určený na finále čistenia pleti po jej umytí.

Dlhodobé riešenie pre rozšírené póry

Koniec lesknúce sa pleti

Extrakt z červenej ďateliny (ďatelina lúčna) cieli na hlavnú príčinu rozšírených pórov, a to kožný maz. Blokuje totiž aktivitu enzýmu, ktorý ovplyvňuje jeho výrobu. S pravidelnou aplikáciou sa jeho množstvo znižuje a póry zostávajú čisté. Podporuje tiež ich spevnenie a vyhladenie, avšak bez toho, aby pleť nadmerne vysúšal. Osviežujúce zloženie zlepšuje textúru pleti a dodáva jej rozžiarený vzhľad bez nežiaduceho lesku.

Čistí pleť jemnými kyselinami

Vďaka obsahu alfa-hydroxykyselín kyseliny mandľovej a kyseliny mliečnej podporuje PORE MINIMISING TONIC exfoliáciu pleti, čím umožňuje hĺbkové prečistenie pórov od nečistôt a obnovuje vlastnú elasticitu pleti. Pružná pleť je potom schopná efektívnejšie minimalizovať rozšírené póry. Znižuje sa tiež hrubosť pleti, ktorá je vyhladená a povrchovo zjednotená.

Ochrana pred voľnými radikálmi

Kyselina alfa-lipoová poskytuje pleti v PORE MINIMISING TONIC základnú antioxidačnú ochranu. Týmto spôsobom pôsobí preventívne proti rozšíreniu pórov danému prirodzeným starnutím kože, ktoré je spojené s úbytkom kolagénu a elastínu. Vďaka tomu, že bráni kolagén a elastín pred degradáciou, bráni PORE MINIMISING TONIC pleť pred predčasným starnutím.

Zmatňujúci podklad pod make-up

PORE MINIMISING TONIC spevňuje povrch pleti, ktorý zároveň zmatňuje. Je vďaka tomu skvelým podkladom pod make-up, ktorý k pleti lepšie priľne a dlhšie vydrží jeho bezchybný vzhľad. Obsiahnuté hydratačné látky ako glycerín a kyselina hyalurónová navyšujú obsah molekúl vody v epiderme, čím PORE MINIMISING TONIC bojuje proti suchosti pleti a jej pnutiu. Užite si príjemný pocit jemnej a hydratovanej pleti.

Zvýrazní účinok ošetrenia

Klinicky testované!

  • 96% osôb konštatovalo zjemnenie pleti
  • 92% osôb pozorovalo zmatnenie pleti
  • 89% osôb pozorovalo viditeľné stiahnutie rozšírených pórov

Štúdia zahŕňala 28 osôb, ktoré PORE MINIMISING TONIC aplikovali na pleť pravidelne po dobu dvoch týždňov.

Adstringentná sila ďateliny

Extrakt z červenej ďateliny:
Červený ďatelina (ďatelina lúčna) je výnimočná rastlina, ktorej extrakt napomáha znižovať množstvo kožné mazu, podporuje obnovu kožných buniek a pôsobí adstringentne, teda sťahuje a minimalizuje viditeľnosť pórov.

Nie jedna, ale štyri kyseliny

Kyselina L-mandľová:
Alfa-hydroxykyselina sa silou betahydroxykyseliny v chirálne správnej podobe pôsobí ako na povrchu kože, tak vnútri pórov pre hĺbkovú, ale zároveň jemnú exfoliáciu. Pretože má väčšie molekuly, neprestupuje kyselina mandľová tak hlboko do pleti ako kyselina glykolová, čo z nej robí látku vhodnejšiu pre citlivú pleť.

Kyselina L-mliečna:
Jemná alfa-hydroxykyselina, ktoré podporuje jemnú exfoliáciu vrchných vrstiev kože, zatiaľ čo pokožku hĺbkovo hydratuje a stará sa o ňu. Jemné linky vyhladzuje a pleti dodáva mladistvý jas.

Kyselina alfa-lipoová:
Silný antioxidant, ktorý chráni pleť pred predčasným starnutím spôsobeným vonkajším prostredím a UV lúčmi. Pôsobí preventívne proti rozpadu kolagénu a elastínu, čím napomáha zachovať optimálnu štruktúru pleti a jej spevnený vzhľad bez okom viditeľných rozšírených pórov.

Kyselina hyalurónová:
S unikátnou schopnosťou viazať na seba a v sebe zadržať viac ako tisícnásobok svojej váhy je kyselina hyalurónová účinným hydratačným prostriedkom pre vašu pleť, ktorú zanecháva vypnutú a zjemnenú.

Používajte pre dotiahnutie starostlivosti o pleť

  • Každý večer a ráno naneste po vyčistení pleti malé množstvo tekutiny na vatový tampón a rozotrite tonikum po tvári a krku v lokalitách výskytu rozšírených pórov, vyhnite sa oblasti očného okolia.
  • Obsah balenia je 100 ml, ktoré vydržia až na 60 použití.