Revitalizačný krém proti vráskam Dermaheal

Nemáte ešte hlboké vrásky, ale sem tam sa už nejaká nájde? Revitalizačný krém Dermaheal je určený priamo Vám. Tento výrobok redukuje prvotné známky starnutia a zároveň pleti dodá energiu pre jej celkovú revitalizáciu.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

Základom účinku tohto krému sú biomimetické peptidy, ktoré stimulujú v koži produkciu nových kožných buniek a pokožku tak zbavujú vrások. Ďalej vyvolávajú produkciu kolagénu, elastínu a laminínu, čo sú látky, ktoré sa nachádzajú v medzibunkovom priestore pokožky. Vyplnením medzibunkového priestoru dochádza k celkovej revitalizácii pokožky. Vaša pokožka sa vyhladí, rozžiari a bude jemnejšia. Prírodné výťažky pokožke dodajú energiu k jej celkovej obnove. Vyspelá technológia nanokapsúl, teda technológia uzavretie účinných látok do kapsúl o veľkosti 140nm, zaručí prienik účinných látok až do dermis.
 

Účinky

Vyhladenie jemných vrások
Revitalizácia pleti
Dodanie energie pokožke na jej obnovu
 

Výhody

Viditeľné zmeny kvality pokožky po 1 mesiaci používania
Revitalizácia a odstránenie jemných vrások v jednom
Vyspelá technológia nanokapslí
 

Prečo kúpiť u nás

Dermaheal Revitalizačný krém nájdete na prestížnych klinikách estetickej dermatológie a na našom eshope. Snažíme sa Vám priniesť nielen kvalitné výrobky, ale aj výrobky, ktoré sa príjemne používajú. Konzistencia tohto krému sa krásne vstrebe a zanechá Vašu pokožku hladkú.
 

Určené pre

Mužov a ženy 25 + (pre prvé známky vrások)
Všetky typy pokožky
 

Zloženie

Komplex 6tich peptidov - redukuje vrásky pomocou produkcie nových kožných buniek a vyplnenia medzibunkových priestorov.
Adenozín - je dlhodobo známy ako konštitutívny komponent DNA a je kľúčový pre fungovanie buniek. Zahraničné štúdie preukázali vplyv adenozínu na tvorbu prokolagénu 1, látky nevyhnutné pre usporiadanie a podporu dermis. Adenozín tak spomaľuje proces starnutia.
Lecitín - zvyšuje intenzitu dýchania kože, reguluje bunkovú výmenu. Vďaka lecitínu je pokožka ohybná a mäkká na dotyk.
Vitamín E - pokožku hydratuje, patrí medzi najlepšie antioxidanty, ktorý chráni pokožku proti ultrafialovému žiareniu a proti voľným radikálom.
Alantoín - považovaný za účinný anti-iritant.
Prírodné výťažky - majú na pleť antioxidačný účinok, dodávajú pleti energiu dôležitú pre jej obnovu.
 

Obsah balenia

Praktické balenie so špeciálnou pumpičkou
Mechanizmus, ktorý zabráni oxidácii krému
30g
 

Návod na použitie

Naneste dostatočné množstvo krému do oblasti tváre a krku, jemnými krúživými pohybmi namasírujte a nechajte vstrebať. Používajte každé ráno a večer.