Saypha FILLER s lidokaínom

Výplň stredne hlbokých vrások
Injekčné výplne s kyselinou hyalurónovou Saypha FILLER s lidokaínom vyhladzujú mierne až stredne hlboké vrásky, zlepšujú vzhľad jaziev a obnovujú kontúry tváre. Saypha FILLER s lidokaínom je navyše kyselina hyalurónová vhodná aj pre zväčšenie pier.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Výplne s kyselinou hyalurónovou

V niektorých prípadoch topické prípravky nestačia a ak naozaj chcete dlhodobo a viditeľne zväčšiť objem pier či vyhladiť vrásky a kožné záhyby, je vhodné aplikovať injekčne výplňové materiály. Saypha FILLER s lidokaínom obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je látka telu vlastná, takže nehrozí vznik nežiaducich vedľajších účinkov. Kyselina hyalurónová sa postupne v tele odbúrava, takže efekt výplní je dočasný, spravidla 8 - 12 mesiacov.

Kyselina hyaluronová proti vráskam

 • Vyhladenie mierne až stredne hlbokých vrások a kožných záhybov
 • Pre kozmetické a lekárske rekonštrukčné účely, ako je tvárová lipoatrofia či morfologická asymetria
 • Zjemnenie jaziev
 • Na zväčšenie objemu pier

Na čo je Saypha FILLER s lidokaínom určená?

 • Zlepšenie vzhľad čelných vrások

 • Vyplnenie nosolabiálních rýh

 • Vyhladenie marionetních vrások

 • Vyplnenie pier

Najjemnejšia kyselina hyaluronová od Saypha

Saypha FILLER s lidokaínom je jemnejšia než ostatné výplne tejto značky a zaisťuje najjednoduchší rozptyl a jemné prechody v koži. Tieto vlastnosti robia zo Saypha FILLER optimálnu voľbu pre ošetrenie miernych až stredne hlbokých vrások, nerovností a jaziev.

Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou

Vďaka svojmu bezpečnostnému profilu a ľahkému rozptylu sú injekčné výplne s kyselinou hyalurónovou Saypha FILLER s lidokaínom vhodné nielen pre vyhladenie vrások, ale tiež pre zväčšenie pier či úpravu kontúr pier. Lidokaín je lokálne anestetikum, ktoré umožnia bezbolestné ošetrenie aj v citlivejších oblastiach. Pery vďaka aplikácii Saypha FILLER s lidokaínom získajú žiaduci objem aj zvýraznenie.

Predvídateľné výsledky vďaka najvyššej kvalite a bezpečnosti

Vysoko molekulárna kyselina hyalurónová neživočíšneho pôvodu v unikátnej kombinácii so spoľahlivým výrobným procesom v rukách odborníkov, kedy je použitá patentovaná technológia zasieťovania s dôkladným postupom následného čistenia, vedú k výnimočnému bezpečnostnému profilu výplní Saypha FILLER.

Croma - odborníci na kyselinu hyalurónovú

Rakúska firma Croma-Pharma vyrába produkty obsahujúce kyselinu hyalurónovú už viac ako 40 rokov. Ako experti na kyselinu hyalurónovú sa zaoberajú neustálym a intenzívnym výskumom a optimalizáciou všetkých procesov, vďaka čomu pracujú s najmodernejšími zariadeniami so spoľahlivými technológiami, ktoré zaisťujú vysoký bezpečnostný profil výrobkov Croma-Pharma. Sklenená striekačka, nízka koncentrácia BDDE aj prísne bezpečnostné normy, to všetko robí z výplní s kyselinou hyalurónovou Saypha obľúbenú voľbu estetických lekárov.

Saypha FILLER s lidokaínom

 • HA: 23 mg / ml
 • Úroveň zasieťovania: 2/4
 • Lidokaín: 0,3%
 • Saypha FILLER s lidokaínom je zdravotnícka pomôcka, žiadajte ju preto u vyškoleného profesionála