Saypha VOLUME PLUS s lidokaínom

Obnova a modelácia kontúr tváre
Injekčné výplne s kyselinou hyalurónovou Saypha VOLUME PLUS remodelujú tvar tváre a viditeľne spevňujú pleť. Doprajte si najväčší možný lifting kyselinou hyalurónovou a dodajte svojej tvári mladistvý vzhľad. Vďaka pomalejšej enzymatickej degradácii kyseliny hyalurónovej navyše výsledok aplikácie dlhodobo pretrváva.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Žiadúci tvar tváre

Vplyvom starnutia dochádza k poklesu pokožky tváre. Výsledkom je, že tvár získava tvar trojuholníka, teda taký, keď je najširším miestom tváre oblasť dolnej čeľuste. Tvár potom vyzerá unavene a prejavuje sa na nej starnutie. S využitím injekčných výplní s kyselinou hyalurónovou Saypha VOLUME PLUS je však možné obnoviť žiadúci tvar tváre so širšími lícnymi kosťami a výraznou bradou, a docieliť tak viditeľný lifting a omladenie pleti.

Injekčná kyselina hyaluronová

 • Obnovuje a remodeluje kontúry tváre
 • Tvaruje kontúry tváre
 • Dodáva v tvári chýbajúci objem
 • Prináša výrazný lifting
 • Korekcia nedostatku objemu v strednej časti tváre
 • Pre kozmetické a lekárske rekonštrukčnej účely, ako je tvárová lipoatrofia či morfologická asymetria
 • Vypĺňa vpadnuté jazvy

Na čo je Saypha VOLUME PLUS určená?

 • Obnoví objem v oblasti lícnych kostí a spánkov, čím remodeluje tvar tváre

 • Remodeluje bradu
 • Lifting oblasti tváre

Čo je to kyselina hyalurónová?

Kyselina hyalurónová je glykosaminglykán, prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá je dôležitou súčasťou ľudského tela. Vďaka svojej mimoriadnej schopnosti viazať na seba veľké množstvo vody (tisíckrát viac, než je jej vlastná váha), je dôležitá pre udržanie optimálnej hladiny vody v tele. Pomer kyseliny hyalurónovej v spojivovom tkanive a extracelulárnom matrixe je určujúcim faktorom pre napätie tkaniva a tvaru orgánov a tela.

Dlhodobý účinok kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová v organizme prechádza procesom enzymatickej degradácie. Práve preto nie sú účinky injekčne aplikovanej kyseliny hyalurónovej trvalé, postupom času dochádza k ich vymiznutiu. In vitro testy enzymatickej degradácie vykonávané spoločnosťou Croma-Pharma však ukazujú, že Saypha VOLUME PLUS je oveľa stabilnejšia než konkurenčné produkty. Vďaka rezistencii voči enzymatickej degradácii môžeme predpokladať dlhotrvajúcej viditeľné účinky aplikácie, ktoré sa obvykle pohybujú medzi 8 - 12 mesiacmi.

Bezpečné injekčné výplne

Zloženie prípravku Saypha VOLUME PLUS v kombinácii s novou Croma injekčnou striekačkou zo skla prémiovej kvality prináša presné výsledky a hladkú a bezpečnú aplikáciu. Tkanivo je menej stresované, a tým je pacientovi zaručený vyšší komfort a výsledná spokojnosť. Výplne s kyselinou hyalurónovou Saypha VOLUME PLUS sa ľahko integrujú do okolitého tkaniva a súčasne poskytujú dostatočnú štrukturálnu podporu. Dokazujú nielen dlhotrvajúce výsledky, ale sú tiež veľmi dobre znášané. Prevažná väčšina nežiaducich účinkov zaznamenaná počas klinických štúdií, bola spojená so samotným ošetrením - napr. reakcie v mieste vpichu, ako opuch a bolesť, ktoré sa dajú bežne očakávať po ošetrení výplňovými materiálmi.

Croma - odborníci na kyselinu hyalurónovú

Rakúska firma Croma-Pharma vyrába produkty obsahujúce kyselinu hyalurónovú už viac ako 40 rokov. Ako experti na kyselinu hyalurónovú sa zaoberajú neustálym a intenzívnym výskumom a optimalizáciou všetkých procesov, vďaka čomu pracujú s najmodernejšími zariadeniami so spoľahlivými technológiami, ktoré zaisťujú vysoký bezpečnostný profil výrobkov Croma-Pharma. Sklenená striekačka, nízka koncentrácia BDDE aj prísne bezpečnostné normy, to všetko robí z výplní Saypha s kyselinou hyalurónovou obľúbenú voľbu estetických lekárov.

Saypha VOLUME PLUS

 • HA: 25 mg / ml
 • Úroveň zasieťovania 4/4
 • Lidokaín: 0,3 %
 • Saypha VOLUME PLUS je zdravotnícka pomôcka, žiadajte ju preto u vyškoleného profesionála