Vianočný balíček Age Renew Starter Kit pre tých, ktorí začínajú s cielenou starostlivosť o pleť

Ste v používaní kozmetických produktov nováčik a neviete, ako si zostaviť správnu starostlivosť? A čo takto si zaobstarať "štartovací" balíček starostlivosti o pleť Age Renew Starter Kit, ktorý vás zoznámi so 6 najúčinnejšími produktami značky Medik8 pre mladistvý a zdravý vzhľad pleti bez vrások a nedokonalostí? Vianoce sa blížia a je len na vás, o aký darček si Ježiškovi napíšete!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Age Renew Starter Kit je sada produktov starostlivosti o pleť s profesionálnou silou, ktorá sa zameriava na viditeľné známky predčasného starnutia s využitím unikátneho postupu krok za krokom. Ak si nie ste úplne istí, aké produkty sú pre vašu pleť najvhodnejšie, vianočný balíček Starter Kit vám ukáže, akou cestou sa v starostlivosti o pleť vydať!

 
Vo vianočnom balíčku Age Renew Starter Kit nájdete produkty značky Medik8 vyrobené s použitím prémiových aktívnych látok, ktoré podporujú jemnú exfoliáciu, rozjasňujú pleť a maximalizujú jej schopnosť zadržiavať vlhkosť. Tieto aktívne látky spoločne podporujú vytvorenie ochranného štítu na koži, ktorý chráni pred voľnými radikálmi a pred poškodením UV žiarením. Popri tom luxusné ingrediencie redukujú jemné ryhy a vrásky a zlepšujú celkový vzhľad pleti, ktorá je zjemnená a viditeľne omladená. Vďaka výhodnému formátu produktov vo vianočnom balíčku ušetríte ?? Eur.
 

1. Čistenie: poreCleanse ™ Gel

Gélový prípravok pre hĺbkové čistenie pórov zlepšuje obnovu buniek a bojuje proti starnutiu pokožky. Komplex AHA a BHA kyselín okamžite odstraňuje make-up, každodenné nečistoty a odumreté kožné bunky, čím odhaľuje mladšiu žiarivú pleť. Po jedinom použití je pokožka hladšia, zjemnená a jej tón rovnomernejší, zatiaľ čo póry sú viditeľne prečistené.
 
 • Návod na použitie: Každé ráno a večer, naneste malé množstvo gélu do dlane a vmasírujte na vlhkú tvár a krk. Potom opláchnite a tvár osušte.
 • Objem produktu: 40 ml
 

2. Hydratácia: Hydr8 ™ B5

Vysoko účinné hydratačné sérum obsahuje aktívny komplex kyseliny hyalurónovej a vitamínu B5 pre navýšenie hydratácie pleti, vďaka ktorému dochádza k okamžitej úľave pre suchú a napnutú pokožku. Prepracovaný systém zvyšuje hladinu hydratácie a súčasne vyživuje hlbšie vrstvy pokožky, aby zadržiavali vlhkosť uzamknutú vnútri.
 
 • Návod na použitie: Po očistení pokožky naneste 6 kvapiek na tvár a krk. Nechajte absorbovať pred použitím C-Tetra® ráno a Retinol 3 TR ™ večer.
 • Objem produktu: 10 ml
 

3. Ochrana cez deň: C-Tetra® krém

Vysoko účinný denný krém s vitamínom C má vynikajúce antioxidačné účinky. Ľahký a ľahko vstrebateľný, pomáha obmedziť poškodenie pokožky spôsobené slnkom a minimalizuje viditeľné známky starnutia kože. Súčasne zlepšuje textúru pokožky a celkový jas.
 
 • Návod na použitie: Každé ráno po použití Hydr8 ™ B5 séra rozotrite malé množstvo krému po celej tvári, krku a dekolte.
 • Objem produktu: 15 ml
 

4. Korekcia na noc: Retinol 3 TR ™

Ľahké sérum s vitamínom A, ktoré omladzuje pokožku cez noc. Účinné látky spevňujú a obnovujú pokožku, čím pomáhajú redukovať hĺbku vrások a vyrovnávajú nerovnomerný tón pleti.
 
 • Návod na použitie: Večer po použití Hydr8 ™ B5 séra vmasírujte 4 kvapky Retinol 3 TR ™ na tvár a krk. Retinol by sa mal dávkovať postupne. Prvé 2 týždne aplikujte každý tretí deň, 3. a 4. týždeň aplikujte každý druhý deň. Po prvom mesiaci používania môžete už aplikovať každý deň.
 • Nutná je ochrana pred slnkom: Pri používaní retinolu sa neopaľujte a vyhnite sa vystavovaniu priamemu slnku bez použitia prípravku s vysokým ochranným faktorom po aplikácii séra. V prípade tehotenstva alebo dojčenia konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom, pretože tento produkt obsahuje vitamín A.
 • Objem produktu: 5 ml
 

5. Eyelift ™

Spevňujúca očná starostlivosť, ktorá využíva silu piatich age-defying peptidov. Cielia na bežné obavy spojené so starnutím očného okolia. Pri pravidelnom používaní sú jemné ryhy a vrásky vyhladené a tmavé kruhy redukované, má liftingový a omladzujúci efekt.
 
 • Návod na použitie: Naneste malé množstvo gélu do oblasti okolo očí a jemne rozotrite, vyhnite sa očným viečkam.
 • Objem produktu: 5 ml
 

6. Prevencia: Physical Sunscreen

Vysoko účinný opaľovací krém s SPF 30, ktorý ponúka ochranu proti voľným radikálom a je obohatený širokospektrálnym UV faktorom a aktívnymi látkami chrániacimi kožu pred znečisteným ovzduším. Pomáha predchádzať poškodeniu pokožky slnečným žiarením, a pôsobí tak proti predčasnému starnutiu pokožky. Rýchlo sa vstrebáva, neobsahuje nanočastice ani nezanecháva žiadne stopy na koži.
 
 • Návod na použitie: Každé ráno, ako posledný krok vašej starostlivosti o pleť vmasírujte malé množstvo na oblasť tváre, krku a dekoltu. Opakujte počas dňa pre maximálnu ochranu.
 • Objem produktu: 15 ml
 
Množství vánočných balíčkov je obmedzené, ponuka platí iba do výprodeje zásob.