Veľkosť balenia: 3 ks

Vianočný balíček Čistá pleť od Medik8

Kozmetika proti akné a pre čistú pleť

Dajte zbohom pupienkom, nedokonalostiam pleti aj čiernym bodkám s vianočným balíčkom, ktorý obsahuje tri najobľúbenejšie produkty od Medik8 na problematickú pleť! Teraz ich získate za zvýhodnenú cenu a vo sviatočnom darčekovom balení so sviečkou. Vaša pleť bude krásna a čistá, a navyše ušetríte 21 € oproti bežnej cene.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Predaj toho produktu skončil.

Čistá pleť od Medik8

Vianočný balíček Čistá pleť od Medik8 obsahuje všetko, čo potrebujete pre čistú pleť. Kozmetika proti akné vám pomôže zbaviť sa nedokonalostí a redukovať vyrážky.

1. Najprv pleť vyčistite jemnou penou s obsahom tea tree a AHA a BHA kyselinami.

CLARIFYING FOAM CLARIFYING FOAM Vysoko-účinná antibakteriálna exfoliačná čistiaca pena pre aknóznu pokožku. Čistí póry hĺbkovo, napomáha redukovať prejavy akné a znižuje tvorbu mazu. Výhodou je jednoduchá aplikácia, obsah prírodných a upokojujúcich látok, hĺbková čistiaca schopnosť. 27 €

2. Potom použite peptidové mliečne sérum Clarity Peptides, ktoré vďaka kryštalickým peptidom a ďalším látkam, ako je Zinc PCA a niacinamid, pôsobí pozitívne na všetky druhy pleti. Okrem toho že minimalizuje nedostatky pleti tiež hydratuje a vyhladzuje viditeľné vrásky a jemné linky.

CLARITY PEPTIDES CLARITY PEPTIDES Krištáľovo rozjasnená pleť bez jedinej chybičky, ktorá žiari zdravím. Vďaka CLARITY PEPTIDES ju môžete mať aj vy. Make-up a korektor už nebudete potrebovať. Ľahké sérum s kryštalickými peptidmi prečistí vašu pleť, zredukuje pigmentáciu, a navyše vyhladí jemné linky a vrásky. 53 €

3. Urýchlite vymiznutie jednotlivých pupienkov vďaka cielenému gélu Blemish SOS. Ten aplikujte iba na lokality s nedokonalosťami pleti a sledujte, ako jeho jemné kyselinky a upokojujúce látky pozitívne pôsobia na vašu pleť.

BLEMISH SOS BLEMISH SOS Zloženie tohto jedinečného a veľmi obľúbeného produktu na redukciu akné je teraz vylepšené o kyselinu diovú, ktorá redukuje tvorbu kožného mazu a likviduje baktérie spôsobujúce akné. Jedná sa o vysoko účinný a komplexný prípravok na odstránenie akné, ktorý nielen redukuje prejavy akné, ale pokožku aj upokojuje. Nové zloženie je bez obsahu oleja. 29 €