Vianočný balíček Komplexné omladenie s ampulkami Monodermá

Redukcia vrások, dokonalá hydratácia a omladenie pleti pre každý vek? To je vianočný balíček Komplexné omladenie, ktorý obsahuje tri typy anti-aging ampuliek Monodermá.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

 

Monodermá GR-System

Monodermá GR-System je ideálnym anti-agingovým riešením pre pleť zhruba od 35 až 40 rokov, teda v období premenopauzy a menopauzy. Obsiahnutý koktail s GLA rutinou pôsobí proti poklesu hladiny estrogénu, hydratuje pleť s využitím kyseliny hyalurónovej a navyše podporuje zachovanie mladistvého vzhľadu pleti vďaka tomu, že bráni rozkladu kolagénu a elastínu.

Monodermá GR-System pôsobí ako na úrovni dermis, kde podporuje produkciu kožných bielkovín kolagénu a elastínu, tak aj na úrovni epidermis, ktoré napomáha hydratovať a obnovuje jej ochranný lipidový film.

Monodermá Soy Calcium Supreme

Doprajte svojej pleti omladzujúcu silu kryštálov vápnika a Lactobacilli vzniknutého z fermentácie sóje v Monodermá Soy Calcium Supreme. Tie sú účinné predovšetkým pre pleť staršiu ako päťdesiat rokov, tieto ampulky znižujú kontrakcie tvárového mimického svalstva, čím redukujú existujúce vrásky, a zlepšujú súdržnosť medzi epidermis a dermis, čím podporujú spevnenie a vypnutie zrelej pleti.

O hydratáciu a dodanie objemu sa postará kyselina hyalurónová s nízkou molekulárnou hmotnosťou, ktorá vstupuje hlboko do pleti a hydratuje aj všetky jej vrstvy.

Monodermá Octasin-Age

Ani v šesťdesiatke nemusí byť boj proti vráskam stratený, a to vďaka ampulkám Monodermá Octasin-Age. Ich účinnou látkou sú parrotiny, látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v perí exotických papagájov. Výrobca Monodermá ich samozrejme produkuje synteticky, aj tak z nich ale vaša pleť môže ťažiť rad benefitov.

Kyselina nerolová, hlavná molekula zo skupiny parrotinov, pôsobí obdobne ako retinol, od nej však nehrozí podráždenia a ďalšie potenciálne negatívne účinky. Za to však vypína vrásky, podporuje elasticitu pleti, ktorú zjemňuje a vyhladzuje, zlepšuje tiež štruktúru pleti a redukuje jej viditeľné známky starnutia.

Monoderma Octasin-Age Monoderma Octasin-Age Myslíte si, že v šesťdesiatke je už boj proti vráskam vopred prehratý? Nič nie je stratené! Spoľahnite sa na ampulky Monoderma Octasin-Age s unikátnou kyselinou nerolovou, ktoré sa postarajú o maximálnu redukciu vrások a omladenie zrelej pleti. 27 €