Vianočný balíček pre krásnu pleť

Krásne vypnutá pleť bez vrások nemusí byť nedosiahnuteľným snom! Vďaka balíčku pre zdravú pleť získa vaša koža nielen všetky živiny, ktoré pre svoje zdravie a mladistvý vzhľad potrebuje, ale aj dôležitú kyselinu hyaluronovú a kolagén, ktoré podporujú vypnutie a vyhladenie vrások. Tretí produkt ACAI by Brandeis Clinic nabitý antioxidantmi a vitamínmi navyše získate úplne zadarmo!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Kyselina hyalurónová a kolagén sa nachádzajú v koži prirodzene. S pribúdajúcim vekom ich však ubúda, čo sa prejavuje vznikom prvých známok starnutia pleti. Úbytok súvisí s prirodzeným starnutím, ale aj oxidačným stresom, ktorý spôsobujú voľné radikály. Preto dodajte svoje pleti dostatok antioxidantov, aby mohla bojovať proti oxidácii, a rovno jej aj dodajte všetky dôležité látky. Zmenu uvidíte onedlho sami!
 

Čo vianočný balíček pre krásnu pleť obsahuje?

V balíčku nájdete výživový doplnok pre krásu a zdravie pleti BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic, DIAMOND COLLAGEN + HA Brandeis Clinic s obsahom kyseliny hyalurónovej, kolagénu a vitamínu C a ako darček od nás získate výživový doplnok ACAI 800 by Brandeis Clinic zo superpotraviny Acai.
 

BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic

Ak vás trápi suchá pleť a tvoriace sa vrásky, pomôže vám výživový doplnok  BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic. Okrem vitamínov, ktoré pre svoje zdravie pleť potrebuje, najmä vitamíny A, C, E, obsahuje aj ďalšie zložky ako resveratrol, kolagén a kyselinu hyaluronovú, ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie mladistvo vypnutej pleti bez prvých vrások starnutia. Jedenásť aktívnych látok v tomto výživovom doplnku zlepší a skrášli vašu pleť už počas dvoch mesiacov užívania.
 
 

DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic

Kolagén a kyselina hyaluronová sú dve telu vlastné látky. Prirodzene sa vyskytujú v kĺboch ​​a koži. Ak ich teda dodáte organizmu, podporíte nielen zdravie kĺbov, ale aj pleti. Obe dve látky totiž podporujú jej hydratáciu, pevnosť a vyhladenie vrások. DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic navyše obsahuje 62% odporúčanej dennej dávky vitamínu C, ktorý zlepší absorpciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a navyše podporí vašu imunitu a ochráni vás pred chrípkou, ktorá "poletuje" všade okolo.
 
 

ACAI 800 by Brandeis Clinic

Exotické bobule Acai sú jednou z najsilnejších superpotravín. ACAI chráni organizmus pred degeneráciou vďaka silným antioxidačným vlastnostiam, stimuluje obranyschopnosť, pôsobí preventívne proti nádorovým ochoreniam a neurologickým poruchám, znižuje hladinu cholesterolu a chráni váš zrak. Navyše podporuje metabolizmus, vďaka čomu podporuje spaľovanie tukov a chudnutie!