Vianočný balíček proti akné a mastnej pleti

Nenechajte si pokaziť Vianoce pupienkami. Pena BetaCleanse vyčistí pleť, zredukuje kožný maz a pôsobí preventívne proti akné. BetaGel, ktorý nanesiete priamo na pleť postihnutú akné, vás zbaví pupienkov a pleť viditeľne vyhladí. A môžete ho používať aj niekoľkokrát za deň, pokojne cez make-up!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Mastná pleť má svoje výhody. Vďaka prirodzenému obsahu kožného mazu je menej náchylná k predčasnému starnutiu. Ale má aj svoje negatíva, medzi ktoré patria väčšie problémy s akné, neustály lesklý vzhľad a časté zápaly spôsobené práve nadprodukciou kožného mazu.
 

Čo nájdete vo Vianočnom balíčku proti akné a mastnej pleti?

Vianočný balíček proti akné a mastnej pleti obsahuje dva špičkové produkty, BetaCleanse a BetaGel. Tie vašu pleť zbavia mazu a zredukujú prejavy akné. Pleť vyhladia, zjemnia, hĺbkovo vyčistia a celkovo zlepšia jej vzhľad.
 
BetaCleanse aj BetaGel, ako všetky produkty britskej značky Medik8, neobsahujú parabény ani parfumové látky, a vďaka tomu nespôsobujú podráždenie a alergické reakcie. Preto sú vhodné aj pre citlivú pokožku, ktorá obvykle na produkty starostlivosti o pleť reaguje pnutím či začervenaním.
 

BetaCleanse

Čistiaca pena BetaCleanse s obsahom tea tree oilu, niacínamidu a ďalších aktívnych látok zbaví pleť prebytočnej mastnoty a pôsobí proti nadmernej produkcii kožného mazu, ktorý je jednou z príčin vzniku akné. Pleť hĺbkovo vyčistí a vďaka jemnej exfoliácií ju okrem nečistôt zbaví tiež odumretých kožných buniek, ktoré môžu v pleti spôsobovať zápal. Pleť upokojí, zjemní a pri pravidelnom používaní viditeľne redukuje prejavy akné.
 
 

BetaGel

Keď už sa pupienok raz objaví, nemusíte čakať, až zmizne sám! BetaGel ho vysuší, celú oblasť prečistí a akné vďaka tomu onedlho zmizne. Koktail troch jemných kyselín a niacinamidu podporuje jemné olupovanie pleti a likviduje baktérie spôsobujúce akné, bez toho, aby nadmerne vysúšal. Drobný aplikátor vám umožní zasiahnuť rýchlo a presne. Pre vyššiu účinnosť môžte používať BetaGel niekoľkokrát denne, a to aj napriek make-upu. Pôsobí proti zápalu v pleti a z dlhodobého hľadiska je účinnou prevenciou vzniku akné.