Vianočný balíček proti tmavým škvrnám a starnutiu pleti

Medzi prvé znaky starnutia pleti patrí okrem jemných rýh a vrások tiež hyperpigmentácia, teda tmavé škvrny na tvári alebo chrbtoch rúk. Nie nadarmo sa im hovorí starecké škvrny. Zbavte sa ich ľahko s vitamínmi C a E, ktoré navyše podporia hydratáciu pleti a umožnia vám omladnúť!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
O nutnosti vitamínu C sa hovorí stále. Skúsili ste ho, ale už niekedy aplikovať priamo na pleť? Mali by ste, má totiž takmer zázračné vlastnosti! V našom vianočnom balíčku proti tmavým škvrnám a starnutiu pleti vedľa neho získate tiež vitamín E. Spoločne dokážu zastaviť starnutie pleti a maximálne zlepšiť jej vzhľad.
 

Čo nájdete vo Vianočnom balíčku proti tmavým škvrnám a starnutiu pleti?

Balíček obsahuje produkty Monodermá C10 a Monodermá E5, ktoré poskytujú vitamíny v podobe jednotlivých ampuliek. Táto forma zaručí ich vysokú účinnosť a chráni ich pred nežiaducim slnečným žiarením a oxidáciou. Aplikácia je jednoduchá a rýchla: stačí zlomiť ampulku, vitamín aplikovať priamo na pleť a užívať si jeho benefitov. Aké to sú? Okrem redukcie nadmernej pigmentácie podporí v pleti tvorbu kolagénu, čo má za následok vyhladenie vrások, pleť bude hydratovaná, jemná a bez známok podráždenia.
 

Monodermá C10

Vitamín C, v tomto produkte čistá kyselina L-askorbová, znižuje obsah melanínu v pleti. Je to práve tento kožný pigment, ktorý je zodpovedný za vznik nevzhľadných tmavých škvŕn. Monodermá C10 tak nielen zosvetľuje už existujúce škvrny, ale zároveň pôsobí preventívne proti ich ďalšiemu vzniku. V pleti stimuluje produkciu bielkovín kolagénu a elastínu. Vďaka nim bude vaša pleť pevná, vypnutá a pružná, bez viditeľných vrások. Ako veľmi účinná je? Podľa dostupných štúdií mesačné terapia zredukuje nadmernú pigmentáciu až o 50% a jemné vrásky až o 39%!
 
Monoderma C10 Monoderma C10 Čistý vitamín C 10 % (Kyselina L-askorbová). Hlavnou výhodou vitamínu C v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky. Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky. 20 €
 

Monodermá E5

Monodermá E5 nie je o nič menej účinná. Obsahuje čistý Tokoferol (vitamín E), ktorý priamo zázračne pôsobí na nadmerne suchú, podráždenú pleť. Dodáva jej toľko potrebnú hydratáciu, bez toho aby pleť mastil. Redukuje zápal a podráždenie, pleť upokojuje, uľavuje od nepríjemného pnutia, zjemňuje a prepožičiava jej žiarivý vzhľad. Vďaka svojim silne antioxidačným vlastnostiam spomaľuje proces starnutia pleti a pôsobí proti útokom voľných radikálov, ktoré bývajú príčinou predčasného starnutia kože. Navyše podporuje prirodzenú ochranu pleti pred ultrafialovým žiarením.
 
Monoderma E5 Monoderma E5 Čistý vitamín E 5 % (Tokoferol). Vitamín E je prírodnou ochranou Vašej pokožky proti voľným radikálom a podporuje aktivitu antioxidačného systému. Pôsobí účinne na stresovanú pleť, na pleť s erytémom, suchú až veľmi suchú pleť. Súčasné štúdie taktiež preukázali, že vitamín E je veľmi účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky a taktiež zmierňuje proces starnutia pokožky. 19 €