Vianočný balíček to najlepšie pre vaše kĺby

Zbavte sa bolesti kĺbov, artritídy a ďalších zápalových ochorení. Balíček troch výživových doplnkov, z ktorých jeden získate úplne zadarmo, podporí zdravie kĺbov, mladistvú pleť a získate v ňom skutočnú antioxidačnú bombu úplne zadarmo!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Kĺby potrebujú pre svoj bezbolestný pohyb dostatok kvalitnej synoviálnej tekutiny, ktorej hlavnou zložkou je kyselina hyalurónová, a taktiež dostatok kolagénnových vlákien. Keď už sa vyskytne ochorenie kĺbov, je potrebné včas zakročiť proti vznikajúcemu zápalu. Balíček pre zdravie kĺbov dodá dôležité látky, zmierni zápal a uľaví od bolesti.
 

Čo Vianočný balíček to najlepšie pre vaše kĺby obsahuje?

V balíčku nájdete výživový doplnok ARTENAL by Brandeis Clinic s obsahom siedmich aktívnych látok účinných pri bolestiach kĺbov, výživový doplnok DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic s kolagénom a kyselinou hyalurónovou a úplne zadarmo získate výživový doplnok ANTI-OX by Brandeis Clinic, ktorý zmierňuje negatívny vplyv oxidačného stresu na telesné tkanivá.
 

ARTENAL by Brandeis Clinic

V ARTENAL by Brandeis Clinic nájdete 7 účinných látok v silnej koncentrácii, ktoré napomáhajú regenerovať kĺbové chrupavky a poskytujú kĺbom výživu. Uľahčujú bezbolestný pohyb kĺbov a chránia ich pred zápalmi a ďalšími poškodeniami. ARTENAL by Brandeis Clinic zlepší vašej mobilitu a uľaví od bolestí.
 
  Kĺbová výživa ARTENAL Kĺbová výživa ARTENAL 6 účinných látok v silnej koncentrácii, ktoré vám pomôžu uľaviť pri bolestiach kĺbov! ARTENAL pomáha podporiť ako pohyblivosť kĺbov, tak ich ochranu pred poškodením a regeneráciu. Vďaka zázvorovému extraktu prispieva k zníženiu zápalu kĺbov a pomáha znížiť bolesť kĺbov. 17 €
 

DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic

Kolagén a kyselina hyaluronová sú dve telu vlastné látky. Prirodzene sa vyskytujú v kĺboch ​​a koži. Ak ich teda dodáte organizmu, podporíte nielen vypnutie pleti, ale hlavne hladký a bezbolestný pohyb synoviálnych kĺbov. DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic obsahuje 62% odporúčanej dennej dávky vitamínu C, ktorý zlepší absorpciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a navyše podporí vašu imunitu a ochráni vás pred chrípkou, ktorá "poletuje" všade okolo.
 
 

ANTI-OX by Brandeis Clinic

Oxidácie a oxidačný stres sú významnou príčinou starnutia a degenerácie telesných tkanív vrátane kĺbov. Preto je vhodné organizmu dodať antioxidanty, ktoré zmierňujú negatívny vplyv voľných radikálov. Medzi najsilnejšie antioxidanty patrí pycnogenol, extrakt z borovice morskej, ktorý je hlavnou účinnou látkou výživového doplnku ANTI-OX by Brandeis Clinic. Popri pycnogenolu obsahuje aj ďalší silný antioxidant, vitamín C. Spoločne chránia zdravie celého organizmu a najmä kardiovaskulárneho a imunitného systému. Vo vianočnom balíčku získate ANTI-OX by Brandeis Clinic úplne zadarmo.