Veľkosť balenia: 2 ks

Výhodný balíček: Omladenie s krémom a sérom Endor

Omladzujúci krém Endor a omladzujúce sérum Endor

Túžite po dokonale hydratovanej pleti bez vrások a nedokonalostí? Zaobstarajte si výhodný balíček kozmetiky Endor teraz s 25% zľavou. Prvý krok je ľahké sérum ako voda, ktoré sa krásne vstrebe do pleti a dokonale ju hydratuje. Cez sérum ako druhý krok anti-aging starostlivosti aplikujte omladzujúci krém, ktorý podporí účinok séra, navyše sa o pleť stará a chráni ju pred poškodením slniečkom vďaka SPF 25. Redukciu vrások a nárast hydratácie potvrdzujú klinické štúdie!

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

V našej akčnej ponuke si teraz môžete zaobstarať sadu Omladzujúceho krému Endor a Omladzujúceho séra Endor s 25% zľavou, teda o 35,20 EUR lacnejšie, než keby ste si produkty kupovali samostatne.

Výhodný balíček Endor Technologies

Španielska kozmetická značka Endor Technologies vsádza na unikátnu aktívnu látku - nanočastice zlata s oligomermi kyseliny hyalurónovej. Tie v pleti už počas mesiaca používania spúšťajú produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, čo vedie k viditeľnému spevneniu pleti, zlepšeniu jej pružnosti a tiež lepšej hydratácii pokožky. Okrem toho zlepšujú vzhľad fliačkov (pozápalová pigmentácia) a jazvičiek po akné a redukuje aj bežnú nadmernú pigmentáciu, farebne zjednocuje pleť a rozjasňuje.

Anti-aging Cream Endor Anti-aging Cream Endor Užite si ranný rituál nabitý hydratáciou, vďaka ktorému spomalíte starnutie vašej pleti. Omladzujúci krém Endor vyživí mastnú a normálnu pleť, a postupne vypne vrásky a jemné ryhy, spevní pokožku a obnoví jej mladistvý jas. Postarajú sa o to nanočastice zlata obalené kyselinou hyalurónovou. Ich účinok potvrdzuje nejedna klinická štúdia - za mesiac až o 56% menej vrások a o 26% lepšia hydratácie! 69 €

Anti-aging Serum Endor Anti-aging Serum Endor Predstavte si sérum ľahučké ako voda, ktoré sa okamžite vstrebáva, a pritom dokonale hydratuje. A je doslova nabité nanotechnológiou, ktorá svojim pôsobením spevní vašu pleť, vyhladí vrásky a obnoví kontúry. Omladzujúce sérum Endor to všetko zvládne vďaka nanočasticiam zlata obaleným množstvom molekúl kyseliny hyalurónovej. Používajte ráno a večer a po mesiaci pozorujte 25% úbytok vrások, 27% zjemnenie pleti a nárast hydratácie až o 26%. 72 €