Veľkosť balenia: 20 ml

White Balance Brightening Serum

Oxy-R sérum s vitamínom C

Máte na tvári či rukách nevzhľadné pigmentové škvrny? A priali by ste si ich viditeľne redukovať už za 2 týždne? Alebo len chcete predísť ich vzniku a vyrovnať tón pleti? Pre vás všetkých je nové depigmentačné sérum ideálne.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Jedinečný Oxyresveratrol farebne zjednotí pleť

White Balance Brightening Serum je jemné sérum obsahujúce jedinečnú zložku s názvom Oxyresveratrol (Oxy-R™). Táto aktívna zložka veľmi účinne pomáha minimalizovať nadmernú pigmentáciu kože, zjednocuje tón pleti a zlepšuje celkový vzhľad slnkom poškodenej kože.

11x proti nadmernej pigmentácii

Produkt obsahuje 11 starostlivo vybraných aktívnych zložiek v patentovanej kombinácii, ktorá pomáha redukovať pigmentáciu kože a zároveň poskytuje pocit okamžitej hydratácie. Vhodné pre tých, ktorí hľadajú alternatívu ku kyseline kojovej, retinoidom alebo hydrochinónu. Obsahuje vzácnu silicu Ylang Ylang z kvetov tropického stromu Kananga vonná pre prirodzenú a upokojujúcu vôňu.

Zosvetlenie pleti za 2 týždne

Jedinečný klikací systém a umiestnenie produktu do 2 samostatných fľaštičiek po 10 ml, zaručuje, že Oxy-R zložka zostáva stále čerstvá a preto účinná. Pre maximálne výsledky spotrebujte každú fľaštičku do 6 týždňov od jej aktivácie (prvé viditeľné výsledky sú už po 2 týždňoch).

Zatočí so všetkými druhmi pigmentácie

  • Vysoko efektívna redukcia nadmernej pigmentácie
  • Redukcia všetkých druhov pigmentácia (starecké škvrny, škvrny spôsobené UV žiarenie, melazma, pozápalové hyperpigmentácie, a pod.)
  • Zjednotenie tónu pleti
  • Prevencia vzniku tmavých škvŕn

Koncentrácia, ktorú inde nezoženiete

  • Najvyššia koncentrácia stabilizovanej extrémne depigmentačnej látky Oxyresveratrolu (0,5%) v produkte
  • Klikací mechanizmus pre 100% stabilitu produktu po dobu až 60 dní od jeho aktivácie
  • Je rozpustný v lipidoch, okamžite sa teda vstrebáva do pokožky, nie je mastný
  • Vhodný pre tehotné i dojčiace ženy

Čo vás zbaví tmavých škvŕn?

Oxyresveratrol (Oxy-R) 0,5 %:
Látka s extrémne vysokými depigmentačnými účinkami s patentovanou technológiou, súčasne preukázateľne redukuje vrásky.

Glukonolaktón:
Poly-mliečna kyselina (PHA), ktorá má exfoliačné účinky na pokožku, rozbíja nahromadený pigment melanín v koži, hydratuje pokožku, chráni ju pred poškodením UV žiarením.

Acetyl glycyl Beta-alanín:
Relatívne novo vyvinutý peptid, ktorý zosvetlí pokožku.

N-Acetyl Glukosamín & L-leucín:
Inhibujú 7 ciest vzniku pigmentácie, čím významne znižujú vznik tmavých škvŕn.

Vitamín C

Dvojfázová technológia pre najvyššiu efektivitu

Pred prvým použitím stlačte silno hornú časť viečka jednej fľaštičky a pretrepte roztok po dobu 30 sekúnd, aby sa oxyresveratrol umiestnený vo viečku dôkladne zmiešal so sérom. Bezfarebná kvapalina sa stane svetlo žltou po kliknutí (to je normálny stav vzhľadom k prirodzenej hnedej farbe oxyresveratrolu). Zlikvidujte prázdne viečko a vymeňte ho za kvapkadlo, ktoré je v balení k dispozícii.

Stačia 3 kvapky

Ráno a / alebo večer po očistení pleti naneste 3 kvapky White Balance Brightening Serum priamo na pokožku. Rozotrite rovnomerne po celej oblasti tváre (vyhnite sa pohyblivým viečkam), krku a dekoltu. Nechajte vstrebať. Potom môžete aplikovať hydratačný prípravok podľa potreby.

Trojmesačná kúra

Balenie o obsahu 2 x 10 ml vydrží až 85 aplikácií, sérum vám preto vydrží až tri mesiace pri používaní raz denne.