Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Acne X ANNA BRANDEJS

Doplnok stravy pre čistú pleť bez akné

Akné je tvrdohlavý, škaredý a často bolestivý problém, ktorý postihuje nielen tínedžerov, ale postihuje aj približne 8% dospelých. Vyvinuli sme pre vás dvojmesačnú prírodnú kúru najlepších vitamínov, minerálov a extraktov z bylín pre čistú a žiariacu pokožku: Acne X ANNA BRANDEJS®

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Zloženie je skutočne skvostné, obsahuje celkom 15 účinných látok, ktoré majú dohromady 79 schválených zdravotných tvrdení podľa nariadenia Európskej komisie a 28 tvrdení, ktoré sú na čakacej listine.

Extrakt z dúšky tymianovej

Tuto skvelú bylinku využívali už v Starovekom Egypte a Ríme. Egypťania používali materinu dúšku v procese mumifikácie a Rimania ju jedli pred každým jedlom. Zdravotné sestry pridávali túto bylinku do obväzov, aby sa rany rýchlejšie hojili. Materina dúška obsahuje veľa vitamínov, minerálov ale i silných prírodných fenolov ( thymol, eugenol, karvakrol alebo aj známy kvercetin) – látok, ktoré majú antimikrobiálné, antioxidačné a dezinfekčné účinky.

Extrakt z nechtíka lekárskeho

Nechtík je jednou z najúčinnejších slovenských bylín. Jeho pozitívne účinky na normálny stav kože a na hojenie rán sú známe už stáročia. Prispieva tiež k normálnej funkcii pečene a čriev a k osvieženiu tela.

Extrakt z púpavy lekárskej 

Púpava lekárska pôsobí protizápalovo, prispieva k normálnemu fungovaniu pečene, ktorá je najúčinnejším čističom krvi v ľudskom tele.

Extrakt z pŕhľavy dvojdomej

Aj pŕhľava má protizápalové účinky a prispieva k normálnemu stavu kože a hojeniu rán. Môže mať tiež pozitívny vplyv na imunitný systém a jeho prirodzenú obranu. Pomáha tiež vylučovať prebytočnú vodu z tela, osviežiť telo, napomáha k normálnej činnosti obličiek, ktoré sú druhým najdôležitejším detoxikačným orgánom tela po pečeni. Môže tiež pomôcť s lepšou koncentráciou, nervovej rovnováhe a intelektuálnej aktivite.

Extrakt z aloe vera 

Gél dužinatých listov z aloe vera bol známy už 1500 pred Kristom, keď ho opísali egyptskí lekári. Dokonca aj súčasná veda študuje aloe a potvrdzuje jeho priaznivý účinok na čistenie a detoxikáciu, čo je dôležité pre normálny stav pokožky. Môže tiež pomôcť imunitnému systému, ovplyvňuje predmenštruačný komfort a prispieva k normálnej hladine cukru v krvi. Môže pomôcť pri znižovaní napätia a únavy a je vynikajúcim antioxidantom.

Vitamíny: C, A, E, B3, B5, B6 a B7 – najlepšie vitamíny pre čistú a žiariacu pokožku

Okrem 5 rastlinných extraktov sme nemohli zabudnúť pridať  do nášho doplnku stravy dôležité vitamíny, ktoré sa najčastejšie pridávajú aj do kozmetických výrobkov na aknóznu pleť. Kozmetické výrobky však majú jednu nevýhodu, a to, že pôsobia len na hornú časť kože, pričom akné sa často tvorí v hlbších častiach kože, už v mazových žľazách a vlasových váčkoch chĺpkov. Vitamíny a minerály z krémov sa bohužiaľ nedostanú do hlbších častí pokožky. Vitamíny z Acne X sa po vnútornom užití dostávajú krvou do všetkých časti kože aj do spodnej a strednej j časti kože, takže môžu pracovať aj tam, kde kozmetika nefunguje.

Minerály: meď, zinok a selén

Tieto tri minerály patria medzi najlepšie minerály na akné a opäť, rovnako ako vyššie uvedené vitamíny, sa dostanú do všetkých častí pokožky prostredníctvom vnútorného použitia.

Acne X ANNA BRANDEJS®

  • 5 rastlinných extraktov + 10 vitamínov a minerálov pre čistú pleť
  • Výživový doplnok
  • 60 kapsúl
  • Dávka na 2 mesiace
Aktívna látkaMnožstvo v dennej dávke % RVH
Extrakt z dúšky tymianovej
(Thymus vulgaris, extrakt z rastliny 4:1) 
75 mg**
Extrakt z pŕhľavy dvojdomej
(Urtica dioica, extrakt z listov 4:1)
30 mg**
Extrakt z púpavy lekárskej
(Taraxacum officinale, extrakt z koreňa 4:1)
30 mg**
Extrakt z nechtíka lekárskeho
(Callendula officinalis, extrakt z kvetov 4:1)
75 mg**
Extrakt z aloe vera
(Aloe barbadensis, extrakt z rastliny 200:1)
25 mg**
Vitamín C 200 mg250 %
Vitamín A6 mg750 %
Vitamín E12 mg100 %
Vitamín B316 mg100 % 
Vitamín B512 mg200 %
Vitamín B67 mg500 %
Vitamín B70,1 mg200 %
Zinok25 mg250 %
Meď2 mg200 %
Selén0,2 mg364 %

*RVH = referenčná výživová hodnota
**RVH nie je stanovená

  • Dávkovanie: 1 kapsula denne počas jedla.
  • Hmotnosť obsahu: 47 g.