Acne X ANNA BRANDEJS + Monoderma A15 ako bonus

Acne X ANNA BRANDEJS a Monoderma A15 ako bonus (ušetríte 19.7€)

Zakúpte tento výhodný balíček s Acne X ANNA BRANDEJS, získajte tak navyše Monodermu A15 a ušetrite rovných XEUR. Toto je skutočný korektor na akné a rôzne vyrážky.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Jedinečné spojenie vnútornej a vonkajšej vitamínovej starostlivosti pre čistú a žiariacu pleť bez akné.
Kúpte 1 balenie Acne X ANNA BRANDEJS, účinného pomocníka v boji proti problematickej pleti a získajte od nás čistý 0,15 % vitamín A na pleť pre omladenie a redukciu akné Monoderma A15 - ako darček.Táto zohraná dvojka vašu pleť dokonale prečistí, odstráni nežiaduce vyrážky a zbaví ju všetkých nedokonalostí vrátane jemných vrások.

Acne X ANNA BRANDEJS

Doplnok stravy pre čistú pleť bez akné

Akné je tvrdohlavý, škaredý a často bolestivý problém, ktorý postihuje nielen tínedžerov, ale postihuje aj približne 8% dospelých. Vyvinuli sme pre vás dvojmesačnú prírodnú kúru najlepších vitamínov, minerálov a extraktov z bylín pre čistú a žiariacu pokožku: Acne X ANNA BRANDEJS®
 

A ako bonus (ušetríte 19.7€):

Monoderma A15

Čistý 0,15% vitamín A na pleť (retinol)

Predstavujeme najúčinnejšiu formu vitamínu A. Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. Navyše redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné. V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou (prejavom je začervenanie, svrbenie a odlupovanie kože).