Veľkosť balenia: 45 ml

ELURE Advanced Brightening Lotion

Zosvetľujúce mlieko

Unikátny prístup k regulácii pigmentácie a hyperpigmentácie. Rozjasňujúce a hydratačné pleťové mlieko, ktoré napomáha dosiahnuť vyvážený stav pokožky. Vďaka svojmu účinnému zloženiu vám prináša efektívne riešenie na rýchle, ale zároveň bezpečné a k pleti šetrné odstránenie nežiaducich tmavých škvŕn na pokožke a zníženie nadmernej pigmentácie. Obsahuje prírodný enzým Melanozym™, ktorý pleti dodá rozjasnený a jednotný vyrovnaný tón.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Žiarivá pleť bez tmavých škvŕn

Zdravé sebavedomie sa iste odvíja od toho, ako vyzeráme. Ak riešite nevzhľadné pigmentové škvrny, nerovnomerný tón pokožky, ktorá potrebuje celkovo rozžiariť, rad elure™ Advance skin brightening solution vám prinesie rýchle a zároveň bezpečné a k pleti šetrné efektívne riešenie.

Redukcia pigmentácie vhodná na

 • Všetky typy pokožky vrátane citlivej
 • Možno používať počas celého roka
 • Pri klinických štúdiách neboli zaznamenané žiadne nepriaznivé reakcie
 • Pozápalové hyperpigmentácie
 • Melazmu
 • Možno použiť aj na bielenie análneho otvoru
 • Celkové zlepšenie pokožky

Klinicky dokázané účinky proti hyperpigmentácii

Vykonalo sa viac ako 13 klinických štúdií s viac ako 450 účastníkmi, ktorí používali rad elure™

 • elure™ preukazoval významné a viditeľné zlepšenie, rozjasnenie a rozžiarenie pleti už po 7, 14 a 28 dňoch. Tento účinok bol pozorovaný u 79%, 96% a 100% subjektov.
 • elure™ znižuje množstvo existujúceho melanínu priamo v koži (enzymatická inhibícia melanínu), bez toho, aby zasahoval do biosyntézy melanínu.
 • elure™ je účinná a vysoko bezpečná liečba na zápalovú hyperpigmentáciu.
 • elure™ a 4% hydrochinón (látka s výrazným zosvetľujúcim účinkom, silný inhibítor tvorby kožného pigmentu melanínu) preukázali ekvivalentné účinky pokiaľ ide o zlepšenie pigmentácie; vynikajúce estetické výsledky v podobe zlepšenia štruktúry pleti, vyhladenia pokožky, rozjasnenia, rozžiarenia a zlepšenia celkového vzhľadu pokožky.
 • elure™ na rozdiel od predtým v kozmetike často používaného hydrochinónu nepreukazuje žiadne vedľajšie účinky

Ako pôsobí enzým Melanozym™

Melanozym™ pôsobí klinicky preukázaným, rýchlym, bezpečným spôsobom na rozklad melanínu. Unikátnou vlastnosťou tohto enzýmu je jeho schopnosť dezintegrovať molekulu melanínu potom, čo bola už úplne vytvorená a nachádza sa v hornej vrstve kože. Na rozdiel od iných zosvetľujúcich prípravkov, ktoré sú cielené proti syntéze melanínu, Melanozym™ nemusí prenikať hlboko do pokožky a zasahovať do tvorby melanínu. Jeho pôsobenie je teda voči pokožke šetrné a viditeľný efekt je urýchlený.

Účinná dvojkroková aplikácia

Balenie nočného krému je pre zvýšenie účinku dvojkomorové, keď na ľavej strane je dávkovač s enzýmom a na pravej je dávkovač s aktivátorom. Melanozym™ v oddelenej časti je v takzvanej pokojovej forme (inaktivovaný), to znamená vo svojej najstabilnejšej podobe pri pH 5 - 5,5. Vo chvíli aplikácie musí byť enzým aktivovaný, aby mohol začať pôsobiť na melanín. Z tohto dôvodu je potrebné pridať aktivačný krém, ktorý je obsiahnutý v druhej oddelenej časti balenia.

Ak sa skombinujú obe látky, enzým a aktivátor, pH sa zníži (4 - 4,5) a len keď je pH nižšie, Melanozym™ začne chemickú reakciu a aktiváciu minimálnej koncentrácie peroxidu vodíka. Peroxid vodíka nadviaže dva elektróny z aktivovaného Melanozymu™ a v tejto chvíli enzým začína svoju činnosť.

Môžem krém používať stále?

Áno. Vďaka jedinečnému spôsobu pôsobenia a bezpečnostnému profilu nie je používanie produktov elure™ časovo obmedzené. S ohľadom na to, že melanín sa rozkladá na malé molekuly rozpustné vo vode, je z pokožky odplavovaný rovnako, ako podobné zložky v krémoch a pleťových mliekach, ktoré bežne aplikujete na kožu. Ostatné zložky napomáhajú hydratácii, dodávajú pružnosť a hladký vzhľad pokožky.

Ako aplikovať

Umyte si tvár pomocou čistiacej peny na tvár elure™. Pri prvom použití aktivujte pumpičku tak, že ju niekoľkokrát stlačíte.

 • Krok 1: Vytlačte dostatočné množstvo produktu elure™ Melanozym™ (pumpička 1) a rovnomerne ho rozotrite na celú plochu očistenej tváre a krku.
 • Krok 2: Potom vytlačte a naneste rovnaké množstvo aktivátora elure™ (pumpička2).
 • Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, postupujte každý deň ráno a večer nasledovne: ráno naneste mlieko elure™ a večer buď znovu mlieko, alebo nočný krém elure™.
 • U mastných typov pleti sa odporúča používať Advanced brightening lotion ráno aj večer a nepoužívať Advanced brightening night cream, pretože tento krém má bohatú textúru vďaka ingrediencii bambuckého masla.
 • Obsah balenia je 45 ml