ANTI-ACID by Brandeis Clinic

Proti prekysleniu organizmu
Prekyslenie organizmu je v našej populácii častým javom a taktiež je zároveň príčinou mnohých zdravotných ťažkostí. Zbavte sa prekyslenia nadobro a dodajte organizmu toľko dôležité chýbajúce minerály vďaka výživovému doplnku ANTI-ACID by Brandeis Clinic.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Hromadenie kyselín v tele

K prekysleniu organizmu dochádza z mnohých dôvodov. Dôsledkom metabolických procesov sa v organizme formujú rôzne druhy kyselín (močová, uhličitá, octová a pod.). Organizmus si je schopný s nimi sám do istej miery poradiť, avšak pri vyššom stupni prekyslenia organizmu je telo nútené odbúravať  cenné minerálne látky z tkaniva. 

Výsledkom môže byť rednutie kostí, ochorenia kĺbov ako artróza a reuma, problémy kardiovaskulárnej sústavy vrátane infarktu a mŕtvice, ale aj vypadávanie vlasov, depresie alebo problémy s pleťou. 
 

Sila štyroch minerálov

Prekyslenia, a to najmä toho dlhodobého, je teda potrebné sa zbaviť. Výživový doplnok ANTI-ACID by Brandeis Clinic obsahuje dokonale vyváženú zmes štyroch minerálnych látok, ktoré prekyslenie organizmu napomáhajú znižovať .
 

Proti prekysleniu organizmu

  • Prispieva k odstráneniu prekyslenia organizmu
  • V dennej dávke získate viac ako 100% odporúčanej dennej dávky horčíka a vápnika
  • Vedľa toho vám dodá ANTI-ACID by Brandeis Clinic tiež sodík a draslík

Efektívna absorpcia

Výživový doplnok sa vďaka forme prášku ľahko rozpustí vo vode a telo ho dobre a rýchlo vstrebe

 

Určené pre

  • Odstranenie prekyslenia organizmu.
  • Zníženie pálenie záhy.
 

Nálož minerálov, ktoré často chýbajú

Sodík (3,03 g):
Spoločne s draslíkom riadi sodík vodné prostredie organizmu, zodpovedný je najmä za zadržiavanie vody (naproti tomu draslík je zodpovedný za vylučovanie). Okrem toho skvalitňuje vedenie nervových vzruchov, podporuje svalové kontrakcie a správny chod srdcového svalu.
 
Draslík (0,76 g, 38% ODD):
Hrá veľkú úlohu v hospodárení vody v organizme, podieľa sa na správnom vylučovaní. V súčinnosti so sodíkom hraje tiež úlohu v otázke svalov, ktorých energiu, pružnosť a vytrvalosť podporuje. Podieľa sa na syntéze bielkovín.
 
Nedostatok draslíka má za následok hromadenie vody v tele, vznik opuchov a nadmernú únavu aj pri malej námahe. Dochádza tiež k narušeniu srdcovej činnosti, obmedzeniu aktivity močového mechúra, poklesu hladiny krvného cukru a tzv. lenivému črevu.
 
Horčík (0,7g, 186,7% ODD):
Tento minerál je dôležitý pre zdravie kardiovaskulárnej sústavy. Znižuje krvný tlak, je dôležitý pre udržanie srdcového rytmu a odstraňuje srdcovú arytmiu. Ďalej uvoľňuje svaly, vrátane srdcového. Vďaka tomu, že pôsobí ako svalový relaxant, pomáha zbaviť sa nepríjemných kŕčov.
 
Nedostatok horčika znižuje mieru únavy a odstraňuje pocity vyčerpania, podporuje zotavenie z bronchitídy. Pozitívne pôsobí tiež na nervovú sústavu. Je nevyhnutný pre správnu činnosť mnohých enzýmov zúčastňujúcich sa látkovej výmeny, podieľa sa aj na syntéze bielkovín a je dôležitý pre obranyschopnosť.
 
Vápnik (1,52g, 190% ODD):
Dostatok vápnika je kľúčový pre zdravie kostí a zubov, pôsobí ako prevencia osteoporózy, teda rednutia kostí, ktoré postihuje v Českej republike 15% mužov a 33% žien starších ako päťdesiat rokov a dokonca 39% mužov a 47% žien starších ako sedemdesiat rokov. Pre osteoporózu je typická vyššia lámavosť kostí, najmä potom v krčku stehennej kosti.
 
Vápnik pozitívne ovplyvňuje zrážanlivosť krvi, zlepšuje vysielanie a odosielanie nervových signálov a podporuje regeneráciu svalov. Udržuje tiež srdcový rytmus. Pri nedostatku vápnika vzniká nervozita, problémy so zaspávaním, zvyšuje sa lámavosť kostí v dôsledku odvápnenia. Dochádza tiež k prekysleniu organizmu.
 

Žiadne nepohodlné prehĺtanie tabletiek

1 kávová lyžička (3g) 2x denne. Rozpusťte 1 dávku veľkosti kávovej lyžičky v 2-3 dcl vody. Užívajte najlepšie 1,5 hodiny pred jedlom alebo po jedle. Nie je vhodné užívať hneď po jedle alebo počas jedla, môže dôjsť k zníženiu trávenia. Balenie o obsahu 150 g vydrží cca 50 použitie.