Veľkosť balenia: 60 ml

Anti-aging Nutritive Cream Endor

Výživný omladzujúci krém

Majitelia suchej pleti pozor – je vaša pleť napnutá či štípe, je hrubá alebo sa na nej objavujú šupinky? Výživný omladzujúci krém Endor tomu urobí rýchly koniec, a k tomu sa ešte vďaka obsahu nanočastíc zlata obalených kyselinou hyalurónovou postará o viditeľné omladenie pleti. Ako zhrnula klinická štúdia, po mesiaci používania môžete čakať redukciu vrások až o 56%, a to nehovoríme o lepšej hydratácii. Pleť bude jemná ako hodváb.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Cena: 69 €
Na sklade - ihneď posielame

Krém proti vráskam

Výživný omladzujúci krém Endor pôsobí s využitím nanotechnológií na úrovni kožných buniek, kde spúšťa produkciu dôležitých bielkovín kolagénu a elastínu, a navyše kyseliny hyalurónovej. Výsledkom je redukcia jemných rýh a viditeľných vrások. Anti-agingový krém obnovuje pevnosť a pružnosť suchej pleti a dodáva jej svieži vzhľad.

Výživný krém pre suchú pleť

Výživný omladzujúci krém Endor poskytuje intenzívnu výživu a hydratáciu suchej pleti, ktorú chráni pred negatívnymi vonkajšími podmienkami. Je obohatený o zvlhčujúce zložky a mastné kyseliny, ktoré obnovujú hydratáciu pleti, a zlepšujú tak jej stav. Po aplikácii je pokožka zjemnená, posilnená a viditeľne regenerovaná.

Hydratácia a omladenie suchej pleti

  • Spevnenie pleti
  • Redukcia a vyhladenie vrások a jemných rýh
  • Intenzívna hydratácia suchej pleti
  • Zjemnenie pleti
  • Hĺbková výživa
  • Rozjasnenie a osvieženie pleti
  • Ochrana pred UV lúčmi

Starnutie pleti

Kyselina hyalurónová je dôležitou zložkou dermis (zamša). Spoločne s kolagénom a elastínom prepožičiavajú dermis, a tým pádom celej koži jej štruktúru. Bunky kože produkujú samy o sebe kolagén, elastín aj kyselinu hyalurónovú, ich syntéza sa však s rastúcim vekom spomaľuje, každoročne zhruba o jedno percento. Výsledkom je úbytok hutnosti dermis, a s tým súvisiaci vznik viditeľných prejavov starnutia pleti. Na tvári sa začínajú objavovať vrásky, jej kontúry povoľujú, pleť začína vyzerať unavene, chýba jej mladistvý jas.

Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Na omladenie pleti je preto potrebné syntézu týchto troch dôležitých zložiek navýšiť. Po deviatich rokoch výskumu v oblasti onkológie a dermatológie, a následnom päťročnom vývoji samotných nanočastíc španielska firma ENDOR Technologies predstavila unikátne zlaté nanočastice, ktoré pôsobia ako vektory, obalené oligoméry kyseliny hyalurónovej prostredníctvom sírnych mostíkov. Tieto nanočastice v epidermis aktivujú receptory génu CD44, tým kožné bunky začnú produkovať viac vlastnej kyseliny hyalurónovej, elastínu a kolagénu.

Viac kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej

Receptory génu CD44 sú kľúčové pre regeneráciu pleti, ich aktivita je spätá s produkciou kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre obnovu pleti. Okrem toho pôsobia na proliferáciu (množenie) buniek kože a regulujú ich migráciu. S pravidelnou aplikáciou Výživného omladzujúceho krému Endor dochádza k viditeľnému omladeniu pleti, zlepšeniu jej hydratácie a celkovej revitalizácii.

Odstráni vrásky

Klinická štúdia vykonávaná pod lekárskym dohľadom dokazuje, že patentovaná technológia nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej významne redukuje vrásky, zjemňuje pleť, a ďalej tiež zlepšuje pevnosť a hydratáciu pokožky.

Chráni pred slnečnými lúčmi

Ochrana pred ultrafialovými lúčmi je tiež nevyhnutná čoby prevencia starnutia pleti, UV lúče sú totiž zodpovedné až za 80% viditeľných známok starnutia. Výživný omladzujúci krém Endor obsahuje širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB lúčmi v hodnote SPF 25. Jeho každodenným používaním tak zamedzíte rozvoju nadmernej pigmentácie a ďalším poškodeniam kože plynúcim zo slnečného žiarenia. V omladzujúcom kréme Endor sú UV filtre obsiahnuté v mikrokapsulovej forme, ktorá zaručuje ich najvyššiu účinnosť, a zároveň ľahké vstrebávanie sa.

Nanočastice a ďalšie aktívne látky

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v 3% koncentrácii: 
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

Bisabolol: 
Esenciálny olej získavaný z harmančeka so zjemňujúcim účinkom.

Extrakt zo sóje: 
Pôsobí synergicky s ďalšími aktívnymi látkami a podporuje spevnenie pleti a redukciu vrások.

Komplex heteropolysacharidov a rastlinných peptidov: 
Na koži utvára ochranný hydratačný film.

Mikrokapsulové UV filtre: 
Obsiahnuté filtre chrániace pred UVA / UVB žiarením využívajú technológiu mikroenkapsulácia, čo zlepšuje ich účinnosť, a zároveň textúru krému, ktorý sa ľahko vstrebáva a nezaťažuje pleť.

Zenibee cream: 
Zmes včelieho vosku a derivátov kakaového oleja v tuhej forme sa po aplikácii na koži vplyvom telesnej teploty rozpúšťa a utvára na nej jemný film, ktorý chráni pred vysúšaním, zjemňuje ju a podporuje jej pružnosť. Hĺbkovo hydratuje a vyživuje, bez nepríjemného lepkavého pocitu.

Tokoferoly (vitamín E): 
Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pleť chráni pred poškodením voľnými radikálmi, okrem toho navyšuje hydratáciu pleti a podporuje jej regeneráciu.

Používajte ráno aj večer

  • Výživný omladzujúci krém Endor aplikujte na vyčistenú pleť ráno a večer. Ľahko masírujte prstami do pokožky.
  • Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete Výživný omladzujúci krém Endor používať spoločne s Omladzujúcim sérom Endor.
  • Obsah balenia je 60 ml.