ANTI-OX By Brandeis Clinic

Spomaľte starnutie organizmu a chraňte sa pred degeneratívnym ochorením s unikátnym doplnkom stravy z produkcie prednej českej kliniky Brandeis Clinic. Využite silu antioxidantov vitamínu C a pycnogenolu, extraktu z borovice prímorskej.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

Starnutie je síce úplne bežný fyziologický proces, avšak prečo sa nepokúsiť ho trochu spomaliť? Vďaka výživovému doplnku ANTI-OX By Brandeis Clinic pomôžete organizmu bojovať s voľnými radikálmi, ktoré sú považované za jeden z kľúčových faktorov starnutia organizmu a vzniku degeneratívnych ochorení. Navyše tento výživový doplnok prispieva k zvýšeniu imunity. Nachladnutie nebude mať šancu!
 
Unikátne zloženie stojí na dvoch silných antioxidantoch, vitamíne C a pycnogele. Tie prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, podporujú komplexnú regeneráciu, napomáhajú organizmu vysporiadať sa s voľnými radikálmi a navyše prispievajú k stimulácii produkcii kolagénu, ktorý je zodpovedný za zdravie ciev, chrupaviek, kĺbov a mladistvý vzhľad pleti.
 

Účinky

  • Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom
  • Prispieva k posilneniu imunitného systému
  • Pomáha stimulovať tvorbu kolagénu v koži, kostiach a svaloch a dodáva im tak pevnosť a pružnosť
  • Pomáha zpomalovať proces starnutia
  • Pomáha predchádzať vzniku nachladnutia
 

Výhody

  • Vyvinuté tímom lekárov, ktorí sa zaoberajú nutričnou ​​alebo ortomolekulárnou medicínou
  • Ľahké dávkovanie, stačí 1 kapsula denne
  • 625% odporúčanej dennej dávky vitamínu C v jednej kapsule
 

Určené pre

Každého, kto chce chrániť svoj organizmus pred nepriaznivými vplyvmi okolia a spomaliť proces starnutia.
 

Zloženie (hlavné účinné látky v dennej dávke)

Vitamín C (625 mg, 625% ODD):
Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev a funkciu kostí a chrupaviek, k normálnej funkcii kože. Ďalej vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, zvyšuje vstrebávanie železa. Pomáha znižovať mieru vyčerpanie organizmu a únavu.
 
Pycnogenol (15mg):
Extrakt z borovice prímorskej je silný antioxidant, ktorý pomáha bojovať s voľnými radikálmi predchádzať vzniku kardiovaskulárnych ochorení a zlepšovať funkciu mozgových buniek.
 

Obsah balenia

60 kapslí
Hmotnosť obsahu: 38,3 g
 

Návod na použitie

Konzumujte 1 kapsulu denne počas jedla.