Veľkosť balenia: 2 ks

Balíček Fit Body ANNA BRANDEJS

Slim 3v1 ANNA BRANDEJS & Detox ANNA BRANDEJS

Fit Body bude skvelý balíček pre každého, kto rád podporí svoju snahu o krásne tvarovanú postavu. Oba doplnky stravy, ktoré patria k našim najpredávanejším, pomôžu konečne dosiahnuť vysnívanú figúru. S balíčkom Fit Body ich získate o 24 € lacnejšie, než keby ste si ich kupovali samostatne.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Balíček Fit Body obsahuje 2 doplnky stravy

Doplnok stravy Slim 3v1 ANNA BRANDEJS obsahuje kombináciu 8 látok, predovšetkým pískavicu – grécke seno, bazu čiernu, čierne ríbezle a morskú riasu Ascophyllum nodosum, ktoré prispievajú k zvýšeniu pocitu sýtosti, odstraňujú prebytočnú vodu v organizme a zrýchľujú metabolizmus.

Slim 3v1 ANNA BRANDEJS Slim 3v1 ANNA BRANDEJS Kombinácia 8 látok, ktoré prispievajú k zvýšeniu pocitu sýtosti, odstráneniu prebytočnej vody z organizmu a zvýšeniu metabolizmu.  75 €

Detox ANNA BRANDEJS obsahuje osem starostlivo selektovaných rastlinných extraktov, ktoré stimulujú prečistenie celého organizmu nielen v náročných životných obdobiach a posilňujú fungovanie detoxikačných orgánov tela ako je pečeň, obličky, črevo, koža a pľúca. Detox ANNA BRANDEJS prispieva k úbytku váhy vďaka efektívnemu spracovaniu potravy a rýchlejšiemu tráveniu a zlepšeniu činnosti lymfatického systému a prispieva aj k zníženiu únavy a k dodaniu energie vďaka prečisteniu organizmu a podpore detoxikácie čriev.

Detox ANNA BRANDEJS Detox ANNA BRANDEJS Aby ste získali maximum benefitov z výživových doplnkov i zdravej stravy, základom je mať silný tráviaci systém od žalúdka, cez pečeň, obličky až po črevá.  Jedine tak sa môžu životne dôležité živiny správne vstrebávať do organizmu. Detox ANNA BRANDEJS podporuje tráviaci aj vylučovací systém organizmu. Vybrali sme pre vás 8 rastliniek, ktoré sú po stáročia známe, že tráviacemu systému pomáhajú. 44 €