Balíček pre omladenie zvonku aj zvnútra

Spomaľte starnutie organizmu ako navonok, tak zvnútra. Vďaka nášmu balíčku budete nielen vyzerať, ale taktiež sa cítiť mlado. Pomôže vám DETOX a ANTI-OX by Brandeis Clinic, ktoré sú plné antioxidantov. Zbavia vás toxínov v organizme a pôsobia proti oxidačnému stresu, hlavnej príčine starnutia. YOUNG 4 EVER vám zase dodá všetky potrebné vitamíny, minerály a živiny, ktoré potrebujete pre omladenie organizmu, ktorého si všimne aj vaše okolie. S naším balíčkom ušetríte ?? Eur!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
S YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic doplníte telu všetko, čo mu často naša strava nedodá. Zbavíte sa únavy a stresu a vďaka komplexu desiatich účinných látok vyvrátite tok času. YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic v tele podporí syntézu kolagénu. Ten je zodpovedný za zdravé cievy, kĺby, kosti, ale aj za krásne vypnutú pleť, na ktorej vrásky nemajú šancu vzniknúť. Proti starnutiu pleti i organizmu pôsobí tiež ďalšia zložka, vitamín C, ktorý navyše podporí imunitu. Ďalšie vitamíny a stopové prvky sa postarajú o zdravé srdce, svaly, zuby aj duševnú pohodu. Pretože bez nej to predsa nejde!
 
 
DETOX by Brandeis Clinic zaistí dôkladnú očistu vášho organizmu od toxínov a ďalších nežiaducich látok vďaka prečisteniu hrubého čreva. Tento detox navyše zlepší vaše trávenie a podporí chudnutie. Robia sa vám na tvári vyrážky a vy neviete prečo? Alebo sa cítite stále bez energie? Dosť možno sa problém nachádza v hrubom čreve. Doprajte mu pravidelný detox s výživovým doplnkom DETOX by Brandeis Clinic, ktorý navyše pôsobí tiež preventívne proti rozvoju rakoviny hrubého čreva.
 
 
Spomaľte starnutie organizmu spôsobené oxidačným stresom s výživovým doplňkom ANTI-OX by Brandeis Clinic. Pretože obsahuje dva silné antioxidanty, vitamín C a pycnogenol, napomáha ochrane buniek pred negatívnym vplyvom voľných radikálov a podporuje komplexnú regeneráciu organizmu. V tele stimuluje produkciu kolagénu, teda skrášli a vypne aj vašu pleť. Navyše zlepšuje imunitu a pôsobí ako prevencia nachladnutia, ale taktiež prevencia rozvoja degeneratívnych ochorení.
 
 
ANTI-OX vďaka našej zvýhodnenej ponuke v tomto balíčku získate úplne zadarmo!