Balíček pre vitalitu a zdravie

Získajte životnú energiu aj elán s týmto exkluzívnym balíčkom! Ak na vás dopadá stres alebo únava, pomôže vám LIFE ENERGY by Brandeis Clinic. Proti starnutiu a degenerácii organizmu zakročí ANTI-OX by Brandeis Clinic. Táto "dvojka" vás skrátka nabije energiou a podporí vaše zdravie. ANTI-OX navyše v rámci tohto balíka získate úplne zadarmo!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Prírodný výživový doplnok LIFE ENERGY by Brandeis Clinic obsahuje osem vitamínov a šesť prírodných extraktov, ktoré sa postarajú o poriadnu dávku energie a podporia vašu odolnosť voči stresu. Rovnako tak dokáže zlepšiť vašu koncentráciu a myslenie. Ak si pripadáte ako "bez života", dopadá na vás únava či už z fyzických či psychických dôvodov, LIFE ENERGY by Brandeis Clinic je to pravé pre vás. Jedna kapsula denne vám zaručí nekončiaci príval energie!
 
Spomaľte starnutie organizmu spôsobené oxidačným stresom s výživovým doplnkom ANTI-OX by Brandeis Clinic. Pretože obsahuje dva silné antioxidanty, vitamín C a pycnogenol, napomáha ochrane buniek pred negatívnym vplyvom voľných radikálov a podporuje komplexnú regeneráciu organizmu. V tele stimuluje produkciu kolagénu, teda skrášli a vypne aj vašu pleť. Navyše zlepšuje imunitu a pôsobí ako prevencia nachladnutia, ale tiež prevencia rozvoja degeneratívnych ochorení.
 
ANTI-OX vďaka našej zvýhodnenej ponuke v tomto balíčku získate úplne zadarmo!