Balíček Smart Recovery Skincare System pre starostlivosť o citlivú pleť v zime alebo po chemickom peelingu

Plánujete podstúpiť chemický peeling a chcete čo najskôr ťažiť z jeho benefitov? Potom si rozhodne zaobstarajte svoju "krabičku prvej záchrany" v podobe vianočného balíčka Smart Recovery Skincare System. Ten obsahuje ideálnu kombináciu produktov určenú pre pleť po kozmetickom ošetrení alebo v zime, teda v obdobiach, kedy pleť vyžaduje citlivú, ale zároveň intenzívnu starostlivosť.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Smart Recovery Skincare System je sada produktov starostlivosti o pleť s profesionálnou silou, ktorá pomáha vrátiť kožu poškodenú hlbším peelingom do optimálneho stavu. Vďaka prvotriednym aktívnym látkam, ako je vitamín C a retinol, zlepšuje a urýchľuje obnovu pokožky tým, že navyšuje regeneráciu buniek, upokojuje podráždenia a uzamyká vlhkosť priamo v pokožke.

 
Peeling omladzuje pleť tak, že ju najskôr trošku poškodí, teda odstráni jej vrchnú vrstvu. Výsledkom je obnovená pleť bez nedokonalostí a vrások, ale bohužiaľ tiež často pomerne dlhodobá rekonvalescencia.
 
Vianočný balíček Smart Recovery Skincare System pomôže vašej pleti vysporiadať sa so zaťažením, ktoré ošetrenie prináša, a to v piatich jednoduchých krokoch pozostávajúcich z čistenia, dennej ochrany, nočnej korekcie, regenerácie a prevencie ďalšieho poškodenia pleti.
 
Popri tom je balík Smart Recovery Skincare System ideálnou kombináciou produktov pre starostlivosť o pleť v zimnom období, ktoré je pre ňu kvôli výkyvom teplôt aj mrazivému počasiu jedno z najnáročnejších.
 

1. Čistenie: Red ALERT® Cleanse

Čistiaca pena, ktorá upokojuje pokožku, redukuje začervenanie a súčasne hydratuje, aby zabránila ďalšiemu podráždeniu. Koža je čistá, upokojená a jej tón vyvážený. Čistiaca pena je špeciálne vyvinutá pre starostlivosť o precitlivenú pokožku po profesionálnych ošetreniach, ako sú chemické peelingy.
 
 • Návod na použitie: Každé ráno a večer, naneste pumpičkou do dlane malé množstvo peny a vmasírujte na vlhkú tvár a krk. Opláchnite vodou a osušte.
 • Objem produktu: 40 ml
 

2. Ochrana cez deň: C-Tetra®

Vysoko účinné sérum s vitamínom C má vynikajúce antioxidačné účinky. Ľahko a jednoducho vstrebateľné sérum, chráni pokožku pred voľnými radikálmi, čím minimalizuje viditeľné známky starnutia kože. Súčasne zlepšuje textúru pokožky a celkový jas.
 
 • Návod na použitie: Každé ráno po očistení pokožky a pred použitím Ultimate Recovery ™ rozotrite 4 kvapky séra po celej tvári a krku.
 • Objem produktu: 10 ml
 

3. Korekcia cez noc: Retinol 3 TR ™

Ľahké sérum s vitamínom A, ktoré omladzuje pokožku cez noc. Účinné látky spevňujú a obnovujú pokožku, čím pomáhajú redukovať hĺbku vrások a vyrovnávajú nerovnomerný tón pleti.
 
 • Návod na použitie: Večer pred použitím Ultimate Recovery ™ vmasírujte 4 kvapky Retinol 3 TR ™ na tvár a krk. Retinol by sa mal dávkovať postupne. Prvé 2 týždne aplikujte každý tretí deň. 3. a 4. týždeň aplikujte každý druhý deň. Po prvom mesiaci používania môžete už aplikovať každý deň.
 • Nutná je ochrana pred slnkom: Pri používaní retinolu sa neopaľujte a vyhnite sa vystavovanie priamemu slnku bez použitia prípravku s vysokým ochranným faktorom po aplikácii séra. V prípade tehotenstva alebo dojčenia konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom, pretože tento produkt obsahuje vitamín A.
 • Objem produktu: 5 ml
[produkt 2Í0]
 

4. Regenerácia: Ultimate Recovery ™

Bohatý regeneračný krém, ktorý poskytuje intenzívnu starostlivosť veľmi suchej a poškodenej pleti. Pri pravidelnom používaní spevňuje pokožku, aby udržala dlhodobú hydratáciu a súčasne si na povrchu vytvorila ochrannú bariéru, ktorá minimalizuje ďalšie podráždenie. Vyvinuté pre skrátenie doby liečby po estetických zákrokoch.
 
 • Návod na použitie: Každé ráno a večer po použití séra vmasírujte krém do pokožky tváre. Nechajte 2-3 minúty absorbovať pred použitím Physical Sunscreen.
 • Objem produktu: 15 ml
 

5. Prevencia: Physical Sunscreen

Vysoko účinný opaľovací krém s SPF 30, ktorý ponúka ochranu proti voľným radikálom, je obohatený širokospektrálnym UV faktorom a aktívnymi látkami, ktoré chránia kožu pred znečisteným ovzduším. Pomáha predchádzať poškodeniu pokožky slnečným žiarením, a pôsobí tak proti predčasnému starnutiu pokožky. Rýchlo sa vstrebáva, neobsahuje nanočastice, ani nezanecháva žiadne stopy na koži.
 
 • Návod na použitie: Každé ráno ako posledný krok starostlivosti o pleť vmasírujte malé množstvo na oblasť tváre, krku a dekoltu. Opakujte počas dňa pre maximálnu ochranu.
 • Objem produktu: 15 ml
 
Množství vánočných balíčkov je obmedzené, ponuka platí iba do výprodeje zásob.