Balíček Zdravý a vitálny muž

Aj o mužnejšiu časť populácie sa treba starať, najmä o ich najcitlivejšie partie. Balíček Zdravý a vitálny muž sa postará ako o zdravotné záležitosti, tak podporí sexuálnu výkonnosť.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Problémy s prostatou počas života postihujú takmer každého muža. Proti benígnej hyperplázii prostaty (zväčšenie prostaty) je teda lepšie pôsobiť preventívne. Balíček Zdravý muž sa postará aj o problémy s erekciou, ktoré môžu potrápiť úplne rovnako, ak nie viac!
 

Čo  balíček Zdravý muž obsahuje?

V balíčku Zdravý muž nájdete prírodný výživový doplnok ERECTUS XTRA by Brandeis Clinic skvalitňujúci erekciu a sexuálne prežitky a výživový doplnok HEALTHY prostate by Brandeis Clinic, ktorý pôsobí preventívne proti zväčšeniu prostaty a v prípade existujúceho problému pomáha uľavovať od jeho príznakov. 
 

ERECTUS XTRA by Brandeis Clinic

Príčin erektilnej dysfunkcie (problémov s erekciou) je veľa, jednou z najvýraznejších je vedľa prirodzeného úbytku mužských pohlavných hormónov zlý stav ciev a kardiovaskulárnej sústavy. Prírodný výživový doplnok ERECTUS XTRA by Brandeis Clinic skvalitní prekrvenie penisu, podporí psychickú pohodu, posilní odolnosť organizmu a celkovo zlepší stav kardiovaskulárnej sústavy, čo sa odrazí na lepších sexuálnych zážitkoch a vyššej kvalite sexuálneho života.
 
 

HEALTHY Prostate by Brandeis Clinic

Benígna hyperplázia (zväčšenie) prostaty postihuje s rastúcim vekom takmer každého muža. HEALTHY Prostate by Brandeis Clinic podporuje zdravie prostaty a preventívne pôsobí proti tomuto ochoreniu. Jeho konzumácia zamedzuje ďalšiemu zväčšovaniu prostaty. Navyše podporuje činnosť a regeneráciu pečene.