BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic (Expiracia: 31.12. 2018)

Chcete zdravú a hebkú pokožku? Trápi vás suchá koža či jej rôzne ochorenia? Možno vás to prekvapí, ale mnoho problémov s pleťou, rovnako ako jej predčasné starnutie, býva spôsobené zlou výživou. Beautiful Skin By Brandeis Clinic je originálny výživový doplnok, ktorý obsahuje 11 účinných látok pre krásnu a zdravú pleť.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Dodá pleti živiny

Koža je najväčší telesný orgán, ktorý zodpovedá za mnoho faktorov ovplyvňujúcich fungovanie celého organizmu. Zároveň je však veľmi zraniteľná. Keď v tele chýbajú dôležité vitamíny, ani pokožka nemôže byť zdravá. Niekedy problematická pleť značí ochorenie celého organizmu, inokedy však stačí doplniť chýbajúce živiny a s pokožkou sa začnú diať doslova zázraky. Preto je tu výživový doplnok BEAUTIFUL SKIN By Brandeis Clinic vyvinutý poprednými odborníkmi, ktorý pomáha podporovať zdravie a krásu pleti.
 

Keď chýbajú vitamíny ...

 
Tak napríklad suchá a vráskavá pleť býva spôsobená nedostatkom vitamínu A, C, E a alebo akéhokoľvek vitamínu zo skupiny B, rovnako tak ako zníženou činnosťou štítnej žľazy. Radikálna diéta s vylúčením tukov prispieva k nadmernému vysúšaniu pleti taktiež. Pre kožu je veľká záťaž aj strava s veľkým množstvom priemyselne spracovaných potravín a rafinovaného cukru, ktorý dnes nájdeme takmer vo všetkých spracovaných potravinách. Pre pleť je samozrejme aj záťažou vystavovanie sa slnečnému žiareniu bez použitia prípravkov s adekvátne vysokým ochranným faktorom. V tomto prípade môže vinou UV lúčov dôjsť k nenapraviteľným škodám na koži, až na úrovni DNA kožných buniek.
 

Na vyváženú stravu nie je vždy čas

V prípade nedostatku rôznych živín je riešením zdravá strava s vysokým obsahom ovocia a zeleniny. Lenže priznajme si, kto má na podrobné premýšľanie jedálnička v dnešnej hektickej dobe čas. Výživové doplnky totiž nemôžu úplne nahradiť konzumáciu správnych potravín, však určite pomáhajú odbúrať veľa škôd, ktoré na sebe páchame. Vyskúšajte to sami!
 

Pre vašu zdravú a mladistvú pleť

  • Pomáha bojovať proti predčasnému starnutiu pleti a vráskam
  • Pomáha zvyšovať elasticitu kože
  • Prispieva k udržaniu zdravia a krásneho vzhľadu pleti

A nielen pre ňu

  • Napomáha správnemu fungovaniu pohybového aparátu, zdravia kĺbov i ciev a pohybového aparátu
  • Pomáha podporiť zdravie nechtov a vlasov
  • Unikátne zloženie vyvinuté pre ochranu a zdravie kože, vlasov a nechtov
  • Vďaka svojim hlavným zložkám pomáha aj k dobrému fungovaniu celého organizmu, okrem iného imunitného systému, zraku a kardiovaskulárneho ústrojenstva

4 účinné látky

Kolagén (75mg):
Prirodzená zložka kože, ktorá pomáha udržať jej zdravý vzhľad a elasticitu.
 
Pomáha podporiť zdravie a dobrý vzhľad pokožky.
 
Glukosamín (30mg):
Pomáha udržať kĺby a celý pohybový aparát zdravý, prispieva k udržaniu flexibility pohybu a mobilite celkovo.
 
Resveratrol (25mg):
Pomáha pôsobiť priaznivo na stav kardiovaskulárneho systému a je považovaný aj za silný antioxidant v boji proti chátraniu buniek.
 

Vitamíny, ktoré pleť potrebuje

Vitamín C (50mg, 62,5% ODD):
Silný antioxidant, ktorý prispieva k udržaniu žiaduceho fungovania imunitného systému a napomáha správnej tvorbe kolagénu, ktorý je zodpovedný za zdravé krvné cievy, kosti a chrupavky a ich správne fungovanie. Pomáha tiež zaistiť správnu činnosť nervovej sústavy, podporuje psychickú odolnosť, zvyšuje vstrebávanie železa do organizmu a celé telo chráni pred oxidatívnym stresom.
 
Vitamín B5 (13mg, 216,6% ODD):
Prispieva k vyváženiu energetického metabolizmus, správnej činnosti nervovej sústavy, vrátane náročnej psychickej činnosti, pomáha znižovať pocity únavy a vyčerpania a prispieva k zabezpečeniu zdravia pokožky.
 
Vitamín A (1,5mg, 187,5% ODD):
Podporuje zdravie pokožky, správny metabolizmus železa. Pomáha udržať dobrý stav slizníc, zraku a činnosť imunitného systému.
 
Biotín (100μg, 200% ODD):
Pomáha podporiť zdravie slizníc, vlasov a pokožky, prispieva k zabezpečeniu správnej činnosti nervovej sústavy, energetického metabolizmu a metabolizmu makroživín a taktiež pomáha podporiť psychickú činnosť.
 
Vitamín E (3 mg, 25% ODD):
Účinný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.
 

Dva minerály pre zdravú kožu

Zinok (10mg, 100% ODD):
Prispieva k správnemu metabolizmu sacharidov, mastných kyselín, podporuje rozpoznávacie funkcie. Pomáha zabezpečiť zdravé kosti, vlasy, nechty a pokožku. Taktiež napomáha správnemu fungovaniu imunitného systému a zrakového ústrojenstva. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.
 
Meď (1mg, 100% ODD):
Pomáha na udržanie zdravého stavu spojivových tkanív, správnu pigmentáciu vlasov a pokožky. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom, a pomáha udržať vyvážený energetický metabolizmus, metabolizmus prenosu železa v tele.
 

Ľahko a rýchlo doplníte potrebné živiny

Stačí jedna kapsula denne, ktorú užívajte najlepšie počas jedla. Balenie obsahuje 60 kapsúl (hmotnosť obsahu: 24 g).