Veľkosť balenia: 270 kapsúl

Beauty Kit ANNA BRANDEJS

3 produkty na podporu krásy a zdravia

Podporte svoju krásu a zdravie troma doplnkami stravy ANNA BRANDEJS a získajte vďaka nim krásne vlasy, zdravú a mladistvú pleť i celý organizmus. 3 produkty na podporu vašej krásy a zdravia vo výhodnom balení.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Beauty Kit ANNA BRANDEJS obsahuje trio obľúbených doplnkov stravy 

  • Collagen + 11 ANNA BRANDEJS na spevnenie a elasticitu pleti
  • Beautiful Hair ANNA BRANDEJS na podporu rastu a kvality vlasov
  • Detox ANNA BRANDEJS na posilnenie detoxikačných orgánov tela ako sú pečeň, obličky, črevo, koža a pľúca

Látky obsiahnuté v týchto troch výživových doplnkoch majú spolu 122 povolených zdravotných tvrdení podľa nariadenia EÚ.

Collagen + 11 ANNA BRANDEJS

Zdokonaľte svoju pleť zvnútra s Collagen + 11 ANNA BRANDEJS s najčistejším rybím kolagénom a patentovanými Ceramosidy ™. Svetovo unikátne zloženie navrhla sama Anna Brandejs, pretože na trhu nenašla nič, čo by uspokojilo jej náročné požiadavky. Látky v Collagen + 11 ANNA BRANDEJS majú spolu až 60 povolených zdravotných tvrdení podľa nariadenia komisie EÚ. Získajte mladistvo spevnenú a vyhladenú pleť vďaka doplnku stravy, ktorý vyhladí vrásky, rozjasní a zjemní pleť až o 63%.

5 kapsúl denne pre krásnu pleť

  • Pre krásnu pokožku používajte 5 kapsúl denne pri jedle (3 kapsuly ráno a 2 večer)
  • Balenie obsahuje 150 kapsúl (hmotnosť obsahu: 116,7 g)

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej vyváženej stravy.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonaľte svoju pleť zvnútra s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s najčistejším rybím kolagénom a patentovanými Ceramosidmi. Získajte spevnenú a vyhladenú pleť vďaka doplnku stravy, ktorý pomáha vyhladiť vrásky, rozjasniť a zjemniť pleť. 75 €

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS

Vlasy sú korunou krásy, zachovať si ich hustotu a zdravý vzhľad nebýva jednoduché. Vlasy sú veľmi citlivé na výživovú nerovnováhu. Beautiful Hair ANNA BRANDEJS dodá vlasovým vačkom živiny dôležité pre ich výživu i ochranu pred poškodením stresom, zlou životosprávou či znečistením. Svetovo unikátne zloženie doplnku stravy navrhla sama Anna Brandejs, aby zastavila starnutie vlasov, ich vypadávanie i šedivenie. Látky v Beautiful Hair ANNA BRANDEJS majú spolu až 62 povolených zdravotných tvrdení podľa nariadenia komisie EÚ.

2 kapsuly denne pre krásne vlasy

  • Pre krásne a zdravé vlasy užívajte 2 kapsuly denne pri jedle
  • Balenie obsahuje 60 kapsúl (hmotnosť obsahu: 18,9 g)

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy.

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS Beautiful Hair ANNA BRANDEJS Triumf pre vaše vlasy je práve teraz ešte účinnejší. Beautiful Hair ANNA BRANDEJS je z našej ponuky doplnkov stravy na vlasy najobľúbenejší. Práve teraz sme jeho zloženie vylepšili a pridali ďalších 5 aktívnych látok. Zastavte starnutie vlasov, ich vypadávanie a dokonca šedivenie a získajte konečne krásne a zdravé vlasy, o ktorých snívate – s Beautiful Hair ANNA BRANDEJS!  48 €

Detox ANNA BRANDEJS

Aby ste získali maximum benefitov z výživových doplnkov aj zdravej stravy, základom je mať dobre fungujúci tráviaci systém od žalúdka, cez pečeň a obličky až po hrubé črevo. Jedine tak sa môžu životne dôležité živiny správne vstrebávať do organizmu. Detox ANNA BRANDEJS podporí detoxikáciu organizmu a stimuluje trávenie a vylučovanie. Svetovo unikátne zloženie doplnku stravy navrhla sama pre seba Anna Brandejs, aby mohla ťažiť to najlepšie z doplnkov stravy, ktoré užíva.

2 kapsuly denne na očistu organizmu

  • Pre krásnu pokožku používajte 2 kapsuly denne pri jedle
  • Balenie obsahuje 60 kapsúl (hmotnosť obsahu: 31,8 g)

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy.

Detox ANNA BRANDEJS Detox ANNA BRANDEJS Aby ste získali maximum benefitov z výživových doplnkov i zdravej stravy, základom je mať silný tráviaci systém od žalúdka, cez pečeň, obličky až po črevá.  Jedine tak sa môžu životne dôležité živiny správne vstrebávať do organizmu. Detox ANNA BRANDEJS podporuje tráviaci aj vylučovací systém organizmu. Vybrali sme pre vás 8 rastliniek, ktoré sú po stáročia známe, že tráviacemu systému pomáhajú. 44 €