Veľkosť balenia: 1 ks

Vianočná akcia: Beauty Tea ANNA BRANDEJS s dávkovacím sitkom

Pravý zelený čaj s bylinkami vo vianočnom balení s darčekom

Každá z nás chce byť zdravá a krásna… Skutočná krása ženy sa odráža v jej duši. Prinášame vám rafinovanú čajovú zmes prospievajúcu duševnej i fyzickej kondícii, ktorá vás očarí svojou príjemnou bylinnou nezameniteľnou chuťou, spríjemní vám deň a urobí radosť. Teraz vo zvýhodnenej sviatočnej ponuke ušetríte pri nákupe čaju 2 € a získate dávkovacie sitko ako darček.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Čaj je nabitý látkami pre krásu tela i duše, je vhodný na chvíle relaxácie a odpočinku. Čajovú zmes na zdravie a krásu potrebuje každý, je doslova nabitá tým najlepším čo bylinky ponúkajú.

Ako zelený čaj, tak bylinky, ktoré sme vybrali do tohto čaju obsahujú antioxidanty, látky, ktoré pomáhajú neutralizovať škodlivé voľné radikály zo znečisteného životného prostredia. Voľné radikály spôsobujú predčasné starnutie buniek. Starnutie je nevyhnutné, ale predčasné starnutie nie. Užite si denne 2-3 šálky Beauty Tea ANNA BRANDEJS, ktoré vás pohladia vôňou májovej záhrady a jemnou sladkastou chuťou.

S týmto čajom vykúzlite úsmev na tvári a dobrú náladu v jedinom okamihu. S kvapkou citróna a trochou medu získate vynikajúci horúci nápoj na zahriatie v zime a chladivé osvieženie na teplé letné večery…

Teraz vo zvýhodnenej sviatočnej ponuke ušetríte pri nákupe čaju 2 € a získate dávkovacie sitko ako darček.

Pravý zelený čaj s bylinkami

  • Zelený čaj pravý
  • Jablko plod
  • Šípok plod
  • Citrónová verbena list
  • Chmeľ šištice
  • Ruža okvetné plátky.

Návod na prípravu

1-2 lyžičky čajovej zmesi zalejeme čerstvo uvarenou vodou a necháme lúhovať 4-5 min.

  • Obsah vianočného balíčka: 150 g čaju a dávkovacie sitko