Blemish Control Pads - redukcia akné, bez obsahu alkoholu

Máte na tvári alebo na tele viac ako jeden, dva pupienky? Potrebujete riešiť akné komplexnejšie, na väčších plochách? Tieto vankúšiky s 2% kyselinou salicylovou sú na to ako stvorené.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Vysoko efektívne čistiace vankúšiky určené pre ošetrenie problematickej pokožky, zlepšujú vzhľad aknóznej pleti a pomáhajú predchádzať vzniku ďalších budúcich prejavov, ako je akné, čierne bodky, pupienky.
Na rozdiel od bežných ošetrení Blemish Control Pads neobsahujú alkohol. Využívajú maximálnu silu 2% kyseliny salicylovej, ktorá podporuje odlupovanie odumretých buniek kože a zároveň preniká hlboko do pórov, kde rozpúšťa nečistotu a maz. Jej účinky sú doplnené látkami s protizápalovými a hydratačnými vlastnosťami, ktoré zlepšujú stav pokožky a nevysušujú ju. Vďaka tomu je produkt vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Vankúšiky sú ideálne pre ošetrenie väčšie plochy. Možno ich použiť na tvár, krk, chrbát i ramená. Bavlnené vankúšiky sú veľmi jemné, preto sa môžu používať každý deň.
 

Účinky

  • Redukcia akné
  • Čistenie pórov
  • Prevencia vzniku akné
 

Výhody

  • Bez obsahu alkoholu, nevysušujú pokožku
  • "Napustené" aktívnymi látkami, ľahko sa používajú
  • Vyrobené z bavlny, majú jemnú textúru
  • Príjemná vôňa mäty
  • Dostatočne šetrné pre každodenné použitie, vhodné pre citlivú pleť
  • Môžu byť použité na oblasť tváre, krku, chrbta i paží
 

Určené pre

Všetky typy pleti, vrátane citlivej
Osoby s aknóznym, mastným a kombinovaným typom pleti
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

2% kyselina salicylová
Čistí póry, podporuje exfoliáciu kože; má schopnosť rozbíjať väzby medzi bunkami, podporuje odstránenie odumretých buniek kože a reguluje tvorbu kožného mazu
 
Alantoín
Má protizápalové účinky, upokojuje pleť
 
Glycerín
Udržuje vlhkosť v koži; prispieva k zlepšeniu kvality prirodzenej kožnej bariéry a zníženiu transepidermálnej straty vody
 

Obsah balenia

60 mäkkých bavlnených vankúšikov
 

Návod na použitie

Použite ráno a/alebo večer na dôkladne vyčistenú pleť. Jemne utrite 1 vankúšikom oblasť tváre alebo iné postihnuté oblasti. Vyhnite sa citlivej oblasti okolo očí. Ideálny pre ošetrenie väčšej oblasti, ako je krk, chrbát alebo paže. Nechajte zaschnúť a následne použite vaše obľúbené sérum alebo hydratačný krém.
Kyselina salicylová podporuje exfoliáciu kože, preto je nutné používať počas dňa prípravok s SPF faktorom.