CE - Tetra sérum

Obľúbili ste si prípravok C-Tetra a chcete niečo ešte účinnejšie? Alebo potrebujete výraznejší účinok pre zrelú pleť? CE-Tetra je účinné sérum, ktoré pomáha chrániť pleť proti voľným radikálom. Pôsobí ako antioxidant, spomaľuje proces starnutia a rozjasňuje pokožku. Inovatívnou formou dodáva pleti dôležitý vitamín C, vďaka novému spôsobu uvoľňovania dostanete ten najlepší výsledok, aký vám vitamín C dokáže ponúknuť.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

CE - Tetra je inovatívne, nemastné sérum s vitamínom C, ktoré pomáha predchádzať a zamedzovať príznakom starnutia pleti. Obsahuje 7 % tetrahexyldecyl askorbát a prírodný vitamín E. Toto sérum je určené pre mužov aj ženy od 40 rokov. Rad produktov s vitamínom C značky Medik8 pomáha spúšťať syntézu kolagénu, zvyšovať pružnosť a hustotu pleti a zároveň zlepšuje textúru pleti a presvetľuje pokožku. Je tiež prevenciou proti starnutiu v dôsledku slnečného žiarenia, vyhladzuje vrásky a obmedzuje pigmentáciu. Ultra stabilné sérum nielen vo fľaštičke, ale tiež po otvorení a aplikácii na pokožku (po vystavení vzduchu).
 

Účinky

Pomáha chrániť pleť pred voľnými radikálmi, ktoré sú hlavnou príčinou predčasného starnutia pokožky.
Spúšťa prirodzenú syntézu kolagénu.
Minimalizuje vznik tmavých škvŕn.
Viditeľne prejasňuje tón pleti.
Zlepšuje tiež textúru a pevnosť pleti.
Predchádza a zamedzuje príznakom starnutia pokožky.
 

Výhody

Obsahuje vysoko účinný vitamín C.
Obsiahnutý vitamín C je ultra jemný derivát vitamínu C založený na lipidoch.
Receptúra ​​obsahuje veľmi stabilnú sieť antioxidantov.
Je vhodný pre všetky typy pokožky.
Je vhodný na používanie v očnom okolí.
Jedná sa o nemastné sérum - nespôsobuje vznik komedónov (čiernych bodiek).
Zaisťuje vysokú epidermálnu penetráciu.
 

Určené pre

Normálnu, zmiešanú a suchú pokožku. Sérum je určené pre mužov aj ženy od 40 rokov, u ktorých je potrebná vyššia intenzita starostlivosti a silnejšia ochrana. Možno ho použiť aj na citlivú pokožku.
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Derivát vitamínu C založený na lipidoch (7.0 %)
Vitamín E (D-alfa-tokoferol)
Navyšovač penetrácie
 

Obsah balenia

30 ml séra
 

Návod na použitie

Ráno, po očistení pokožky naneste 3-4 kvapky priamo na kožu a rovnomerne rozotrite po celej oblasti tváre, krku a dekoltu. Nechajte vstrebať po dobu 2-3 minút.
Ak používate CE -Tetra cez deň, uistite sa, že po každej aplikácii nanesiete Hydr8 Day, alebo hydratačnú starostlivosť s SPF ochranou, alebo opaľovací krém.