CE - Thione sérum

Veľmi účinné sérum, ktoré pomáha chrániť pleť proti voľným radikálom a zároveň minimalizuje tvorbu tmavých škvŕn. Dosahuje efekt viditeľne svetlejšieho tónu pleti, lepšej štruktúry a pevnosti. Inovovanou formou tzv. „dobíjania“ dodáva pleti dôležitý vitamín C. Vďaka spôsobu uvoľňovania dosiahnete ten najlepší výsledok, aký vám vitamín C dokáže v súčasnej dobe ponúknuť.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis 

CE-Thione je unikátne sérum značky Medik8, ktoré pomáha chrániť pleť proti voľným radikálom (hlavnej príčine starnutia v dôsledku slnečného žiarenia) a zároveň minimalizuje tvorbu tmavých škvŕn. Rad produktov s vitamínom C značky Medik8 pomáha spúšťať syntézu kolagénu, zvyšovať pružnosť a hustotu pleti a zároveň zlepšuje textúru pleti a presvetľuje pokožku. Je tiež prevenciou proti starnutiu v dôsledku slnečného žiarenia, vyhladzuje vrásky a obmedzuje pigmentáciu. V prípade CE-Thione sa nejedná o obyčajný vitamín C, ale o jeho unikátny koncept, ktorý je v súčasnej dobe patentovaný.
 
KONCEPT DOBÍJACIEHO VITAMÍNU C™: špeciálna receptúra napodobňuje spôsob, ako si telo prirodzene udržuje stabilnú hladinu vitamínu C v pleti. Vitamín C je „dobíjaný“, pretože má v roztoku dva „spriatelené“ antioxidanty: vitamín E a L-glutathión. Tieto 2 spriatelené antioxidanty neustále svojou účinnosťou dobíjajú alebo  regenerujú molekuly vitamínu C potom, čo sú spotrebované, čím je zabezpečená ich neuveriteľná účinnosť.
 
Navyše sa jedná o ultra stabilné sérum nielen vo fľaštičke, ale tiež po otvorení a aplikácii na pokožku (po vystavení na vzduchu). 
 

Účinky

Pomáha chrániť pleť pred voľnými radikálmi, ktoré sú hlavnou príčinou predčasného starnutia pokožky.
Minimalizuje vznik tmavých škvŕn.
Spúšťa v pokožke prirodzenú syntézu kolagénu.
Viditeľne zjasňuje tón pleti.
Zlepšuje tiež textúru a pevnosť pleti.
 

Výhody

Má preukázané anti-aging účinky (účinky proti predčasnému starnutiu).
Je vhodný pro všetky typy pleti.
Má veľmi príjemnú textúru.
Ponúkame ho za atraktívnu cenu.
Jeho vôňa je veľmi príjemná.
Ľahko sa aplikuje (nelepí, nie je mastné).
Zabezpečuje veľmi ľahkú penetráciu do tých vrstiev pokožky, kde sú aktívne látky potrebné.
Je stabilné i po otvorení a nanesení na pokožku.
Uchováva stabilitu látok po dobu 2 mesiacov od otvorenie (>90% účinnosti zachované).
 

Určené pre

Normálnu, zmiešanú a mastnú pokožku so sklonmi k tvorbe akné.
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Kyselina L-askorbová (15%)
Vitamín C
Vitamín E
L-Glutathión (prirodzene sa vyskytujúci v tele)
 

Obsah balenia

Balenie 2x15 ml vydrží až 50 aplikácií.
Balenie je navrhnuté do 2 ampuliek tak, aby bola maximalizovaná trvanlivosť. Trvanlivosť po otvorení je 2 mesiace. Trvanlivosť neotvoreného výrobku je 18 mesiacov.
 

Návod na použitie 

CE-Thione bol vyvinutý na priamu aplikáciu na tvár. Ráno, po čistení pokožky, naneste 4 – 5 kvapiek priamo na kožu a rovnomerne rozotrite po celej oblasti tváre, krku a dekoltu. Nechajte vstrebať po dobu 2 - 3 minút.
 
Na dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť CE-Thione spotrebovaný do 2 mesiacov od otvorenia, pokiaľ je skladovaný pri izbovej teplote.
Doporučujeme skladovať CE-Thione po otvorení v chladničke.