Clarity

Chemický peeling proti akné
Chemický povrchový peeling, ktorý rýchlo redukuje akné a značne znižuje riziko jeho budúceho výskytu. Pôsobí na všetkých troch úrovniach akné tým, že sa samostatne zameriava na jednotlivé prejavy: upchaté póry, vyrážky a zápal.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Peeling proti akné

Akné je komplexným problémom a je potrebné riešiť nielen jeho viditeľné prejavy na pokožke, ale tiež maz a zápal vo vnútri pokožky. Efektívne riešenie akné a problematickej pleti ponúka Clarity od britskej značky Medik8. Vybrané kyseliny - kyselina salicylová - sa zameriáva na upchaté póry, redukciu pupienkov a celkového zápalu. Clarity je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami.
 

Poradí si s baktériami na pleti

Povrchový peeling Clarity zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácieClarity dodáva silnú dávku kyseliny salicylovej priamo do pórov a folikulov. Tým pomáha udržiavať póry bez bunkových nečistôt a redukuje tak mieru zablokovania a nerovností kože. 
 

Takmer bez podrážděnia

 • Cielený efektívny roztok pre odstránenie akné 
 • Viditeľné dlhotrvajúce výsledky 
 • Je možné používať v priebehu celého roka 
 • Minimálne začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov
                                                       

Pre problematickú pleť

 • Akné a problematickú pleť
 • Vhodné pre mierne až stredné problémy
 • Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)    
                                                                                                                                                                                               

Účinné kyseliny

Kyselina salicylová:
Silná dávka kyseliny salicylovej preniká priamo do pórov a folikulov. Tým pomáha udržiavať póry bez bunkových nečistôt a redukuje tak mieru zablokovania a následného vzniku čiernych bodiek a vyrážok. Redukuje produkciu mazu a poskytuje jemnú exfoliáciu. 
 
Kyselina lipohydroxidová:
Antibakteriálne činidlo, ktoré je vysoko pôsobivé proti akné spôsobené baktériou typu Propionibacterium, čo je príčinou zápalového akné. Eliminácia baktérií navyše značne minimalizuje akýkoľvek existujúci zápal 
 
 
pH: 2,2
 

Prečo nájdete výrobok iba u kozmetičiek a lekárov?

Clarity je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. Zoznam lekárov a kozmetičiek, vykonávajúcich toto ošetrenie Vám podľa Vášho regiónu pošle naša product managerka.
 

Za 10 minút je hotovo

 • Doba trvania ošetrenia: až 10 minút 
 • Odporúčaný počet ošetrení: 4-6 
 • Frekvencia opakovania: každých 10 - 14  dní
 • Doba zotavenia: 2 dni 
 • Miera rizika: Veľmi nízka

Pleť pripravte vitamíny

Príprava pleti sa odporúča pre získanie najlepších možných výsledkov. Je dokázané, že vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie. 

Pred ošetrením teda doporučujeme výrobky s obsahom vitamínu C, konkrétne sérum Medik8 C-Tetra a sérum s obsahom vitamínu A - Retinol 3 TR.
 

Doporučenie po ošetrení

 • Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok pre citlivú pleť Gentle Cleanse
 • Hydratácia a ochrana pred slnkom: použite hydratačný prípravok po ošetrení , ktorý zároveň obsahuje ochranný faktor SPF 30. 
Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. V tomto režime sa odporúča pokračovať do doby, než sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-4 dni.